Luther - Série 2 (2011) (série)

Celkově byla druhá série o chlup lepší než první. Líbily se mi případy (byť jen dva, ale aspoň pořádné), ale tentokrát mi trošku zavazel Johnův vedlejší děj ala starání se o teenku z porna. A Alice tomu hodně chybí.

Luther - Epizoda 4 (2011) (epizoda)

Vynikající zakončení s zatím asi nejlepším antagonistou v seriálu. Tohle byl pravý boss.

Luther - Epizoda 3 (2011) (epizoda)

Občas mi přijde, že postavy setkávající se s vrahem mají v mnoha případech sníženou inteligenci, což mi trochu sráží dojem. Ale chápu, musí to být nějak zajímavé.

Luther - Epizoda 2 (2011) (epizoda)

O něco lepší než otvírák, ale něco mi tam chybělo na pětku a nejsem tak plně uspokojen.

Luther - Epizoda 1 (2011) (epizoda)

Zatím taková úvodní zahřívačka, ale rozhodně ne špatná. Líbí se mi, že John má všechny víceméně na své straně a těším se až se do děje zapojí a Alice.

Ray Donovan - Série 3 (2015) (série)

Třetí série nezklamala. Zlepšila se v mnoha ohledech (akce, napětí, herecké výkony Marsana a Schreibera,...), ale už by to chtělo nějakou změnu, nějaký zvrat, který trochu zamíchá s kartama. Zatím jsme víceméně na stejném bodě.

Ray Donovan - Excusito (2015) (epizoda)

Fantastické zakončení třetí série s pořádnou porcí akce. Nebránil bych se podobnému množství ani v dalších řadách, ale hlavně to nepřehnat.

Ray Donovan - Jedna noc v Jerevanu (2015) (epizoda)

Nejvíc je mi líto Donnelena (za nic nemůže a schytá to samozřejmě nejvíc) a Terryho, který musí žít v takové domácnosti, v jaké žije. Snad ale nic neplánuje mezi sebou a Abby, to by moc Raye nepotěšilo.

Ray Donovan - Chobotnice (2015) (epizoda)

Svatební obřad se povedl a epizoda ode mě schytá zase plnou palbu. A těším se až si Ray podá Cochrana i podruhé.