Narcos - Season 3 (2017) (série)

První polovina se předchozím dvěma sériím absolutně nemohla rovnat. Dá se říct, že místy děj trošku i nudil (a to se mi předtím nestalo ani jednou) a zkrátka byl takový neslaný nemastný. Díky bohu, že od té páté, čtvrté se to rozjelo a už jsem měl zase do konce série orgasmus.

Narcos - Návrat do Cali (2017) (epizoda)

Finále, které plně vyobrazuje třetí sérii. Stejně tak jako moje hodnocení. "You won."

Narcos - Convivir (2017) (epizoda)

Tady se krásně potvrdilo, že musí jít někdo jiný, abys nešel ty. Jorge má neskutečné štěstí.

Narcos - Sin Salida (2017) (epizoda)

Je pravda, že aby prokurátor došel sekundu před tím, než by našli Miguela, to mi přijde až moc divné. Ale jinak bych s plným počtem neváhal.

Narcos - Nejlepší plány (2017) (epizoda)

První epizoda, kdy mi trošku nesedla dlouhá minutáž. Nicméně finální přestřelka to náramně vykompenzovala a já se začínám bát o Jorgeho.

Narcos - Miguel (2017) (epizoda)

Zatím nejlepší a nejdramatičtější epizoda třetí série, Ale na to, že už jsme v půlce, tak se toho zas tolik nestalo. Bojím se, že vyvrcholení bude extrémně zrychlené a nacpané maximálně do 15 minut posledního dílu.

Narcos - Šach mat (2017) (epizoda)

Konečně návrat do starých kolejí. Jestli se Gilberto dostane zpět a Peňa zůstane na všechny čtyři sám, tak to pro něho bude mnohem tvrdší oříšek než Pablo.

Havajské prázdniny (2011)

Solidní kraťas s obrovským množstvím vtipů (to prase je prostě bůh) a nápaditých scén. "It's gotta be a bazillion degrees below!" "Ahh, good thing they were the 1982 Winter Weekend Collection."

Rileyino první rande? (2015)

Tento shortík jenom ukazuje jak na tom je samotný film. Nejlepší celovečerní Pixarovka a teď jejich nejlepší krátkometrážní filmeček.