Westworld - Akane No Mai (2018) (epizoda)

Ať už ta černá čubka a celá její dějová linka shoří v pekle. Ede, chybíš nám.

Westworld - Hádanka sfingy (2018) (epizoda)

Všechno, co chybělo minule, se do poslední kapky naplnilo teď. A ještě k tomu, když je skoro celý díl o postavě Williama? Lahůdka.

Westworld - Virtu e Fortuna (2018) (epizoda)

První epizoda, které jsem dal míň než čtyři. Doufal jsem, že žádná taková nepřijde, ale jestli nebudeme vídat Eda Harrise, tak jich bude přibývat.

Westworld - Shledání (2018) (epizoda)

Klidný, pohodový díl. Ale určitě ne horší než předchozí.

Westworld - Noci vstříc (2018) (epizoda)

Mám trošku smíšené pocity z toho, že druhá série bude úplně o něčem jiném, jenom lidi vs stroje, tak jak se dalo čekat. To ještě tak špatné není, nicméně mám v sobě pocit, že vím jak to skončí a že lidi stejně jednou vyhrajou. Neříkám, že nechci, aby to tak dopadlo, ale chci aby to bylo provedené nečekaně. Každopádně samotný díl samozřejmě víc než dobrý, jak už je zvykem.

Živí mrtví - Most (2018) (epizoda)

Není to na pětku, ale po minulé sérii jsem rád, že o tom vůbec dokážu uvažovat. Ještě by to chtělo vyřadit ze světa pár přebytečných postav a je to dokonalý.

Živí mrtví - Nový začátek (2018) (epizoda)

Kdyby byl každý díl jako tenhle, tak budu dost spokojený. Jen se bojím, že ta "euforie" v nejbližších epizodách vyprší.

Westworld - Labyrint (2016) (série)

První dvě epizody byly dost zmatené, komplikované a místy snad i nudné, ale řekl jsem si, že tomu tu šanci dám. A od té doby jsem kurevsky rád, že jsem se tak rozhodl. Poslední díly byly pro mě jak stvořené. "I really ought to thank you, Dolores. You helped me find myself."