Živí mrtví - Cena (2018) (epizoda)

Moje chyba, že jsem od toho čekal víc, přiznávám se.

Živí mrtví - Musí pořád něco znamenat (2018) (epizoda)

Spoiler. Druhá polovina by se už dala považovat za sledovatelnou, čemuž pomohl twist v 39. minutě závěrečné neodhalení jedné z postav. Ale jak říkáte, Carol a Morgan je největší rakovina v celém seriálu.

Volejte Saulovi - Rozmluva (2018) (epizoda)

Na pět hvězd to ještě není, ale zlepšuje se to víc a víc. Nemůžu se dočkat, s jakým twistem nám zase Gilligan vyrve koule.

Volejte Saulovi - Dýchej (2018) (epizoda)

Epizodu od epizody jsme blíž k současnosti a přesně díky tomu mě tenhle díl víc než potěšil. Ale o to víc mě mrzí, že se pomalu ale jistě blížíme ke konci. Každopádně parádní epizoda se závěrem jaký dokáže udělat jen Gilligan. Takhle by to šlo. "From now on... YOU. ARE. MINE."

Živí mrtví - Nenech nás sejít z cesty (2018) (epizoda)

Bohužel musím souhlasit s tím, co napsal Jayem. Carl a některé důležité postavy se proměňují dva dny a tady to bylo za hodinu. Epizodou od epizody je to horší.

Volejte Saulovi - Kouř (2018) (epizoda)

Nevím, zatím se nepřikláním ani na jednu stranu co se týče hodnocení. Příště už snad nebudu muset nad tím tak přemýšlet.

Vikingové - Okamžiky vzpomínek (2018) (epizoda)

Nemám sebemenší důvod nedat pět. Hirst si může odfajfknout nově vyzkoušený styl vývoje epizody jako úspěšný.

Vikingové - Prostý příběh (2018) (epizoda)

Nebýt obřadu a pár výjimečných scén, tak dám suverénně trojku. A to co předvedli Hvitserk s těma Frankama s tím časovým skokem? Ježiši kriste..

Vikingové - Žert (2018) (epizoda)

Překvapivě první polovina dílu lepší než druhá. Asi nejzbytečnější bitva z celého seriálu vzhledem k tomu, že všechno přece jenom zůstalo jako dřív. Nejslabší epizoda série, bohužel.