Kravaťáci - Staré rány (2013) (epizoda)

Na to, že se jednalo o jeden z nejnegativnějších epizod seriálu, tak mě svou depresivností příjemně zahřála u srdíčka.

Kravaťáci - V poslední chvíli (2012) (epizoda)

Už mě upřímně serou ty náhody, kdy se někdo objeví přesně v moment, kdy se nemá objevit. To však nic nemění na tom. že se jednalo o jednu z nejlepších epizod série. Zhuleného Harveyho zase tolikrát neuvidíme. "I always pay my debts. I'm a Lannister."

Volejte Saulovi - Série 3 (2017) (série)

Pokud budeme srovnávat s BB, tak tempo rozhodně pomalejší a když už přijde napětí nebo větší akce, tak to stojí za co. Nicméně to zbytečné motání a brblání kolem občas přišlo vniveč, ale byly epizody, které mi vyrazily dech (ještě aby ne, je tu přece Gilligan).

Volejte Saulovi - Lucerna (2017) (epizoda)

Hvězdičku navíc dávám za konec, který zachránil nudnou epizodu, která se nezapíše mezi ty nejlepší.

Volejte Saulovi - Pád (2017) (epizoda)

Jeden z mála dílů, kde se mi stoprocentně líbily všechny děje. Jak to dopadne s Nachem, jsem hodně zvědavý.

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Ať si každý říká, co chce. Ale (AŽ) tenhle film mě přesvědčil, že Pixar je jednoznačná jednička ve svém oboru. Vtipné, emotivní a jednoduše... krásné. "Poor Barbie." "I get the Corvette."

Volejte Saulovi - Uklouznutí (2017) (epizoda)

Asi nejpozitivnější epizoda série. Saul přechcal kontrolora, Mike a Gus začínají spolupracovat a Don Hector bude brzo na vozíku.

Volejte Saulovi - Výdaje (2017) (epizoda)

To by nebyl Jimmy, kdyby zase něco podobného nezkusil. A pomalu se přibližujeme ke zlatému zvonečku.

Volejte Saulovi - Off (2017) (epizoda)

Konečně dlouho očekávané "zrození" Saula Goodmana přišlo. "S'all good, man."

American Horror Story - Asylum (2012) (série)

Jestli bych měl hodnotit úplně všechny prvky celé série a nebudu prostě jen myslet na to, jak se mi série líbila, tak to nebylo úplně nejlepší. Hlavní příčinou je dementní nápad s mimozemšťany, který samozřejmě zasáhl značnou část scénáře. Ale koho to kurva zajímá. Herecké výkony, bum. Audio doprovod, bum. Důkladnost postav, bum. Atmosféra, bum. Bum, bum, bum. Celá sérka byla prostě bombová jako Judeina okurka. Když už jsme u ní, tak tentokrát Jessica Lange předvedla nejlepší výkon z celé AHS crew.