Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Krátkometrážní

Recenze (1 295)

8. míle (2002)

Vcelku zajímavé drama s velice motivačním příběhem v nejnebezpečnějším městě spojený států s nejznámějším rapperem Eminemem, se podle mě povedlo bez sebemenších chybiček.

Kapitán Phillips (2013)

Příběh podle skutečné události se snažil vést v hlavní roli veleůspěšný Tom Hanks, dále mě překvapily výkony nezkušených somálců. Povedené drama, při kterém se až do konce dívalo s vykulenýma očima a otevřenou pusou. Úkol splněn.

Transformers: Zánik (2014)

Bay si zřejmě myslí, že neustálé výbuchy a exploze jsou jěště "in". Není tomu tak, obzvlášť, když se tak trochu udiveně zeptáte: "Kde je Sam?" Tato otázka v hlavě koluje každému dobrému fanouškovi Transformers. Tento kousek si Wahlberg za rámeček nedá...

The Avengers (2012)

Fanoušci Kapitána Ameriky, Hulka, Iron Mana, Thora a agentů z SHIELDU nemůžou být zklamaní. Charismatický Robert Downey Jr. a legendární Samuel L. Jackson dodávají nepřemožitelnému týmu ten pravý "šmrnc".

plakát

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Po skvělé a fanoušky milované knihy Hobit, se Tolkien o několik let později napsat druhé pokračování, z čehož byl ještě větší trhák a stal jedním z nejprodávanějších a nejúspěšnějších best-sellerů. Jackson se toho ujmul a v roce 2001 začal s natáčením prvního třetiny knihy s podtitulem Společenstvo prstenu. Jackson se snažil uplatnit (v té době) méně známého herce Elijaha Wooda, válečného veterána Christophera Leea anebo také Iana McKellena, který (zdá se) nezažil vše. Určitě Jacksonův doposud největší úspěch.

Ovládací panel
2 body