Quarries (2017)

Šest štěrbin s různejma problémama, následuje sedmou Alfa štěrbinu do lesa, protože nic člověka nevyléčí víc než kurevská štreka s batohem na zádech. Mlátí Vás starej? Nevadí? Chcípnul Vám brácha Vaší vinou? Nevadí. Blízáte si štěrbinu s přítelkyní a máte ve svém lesbo vztahu problémy? Nevadí. Honí Vás skupina šeredných náboženských fanatiků s puškama a chtěj Vás vystřílet nebo vošukat, případně obojí a je jim jedno v jakém pořadí? Jooo to vadí, to vadí, vadí. Každopádně není nutno, není nutno, aby bylo přímo veselo. Když Vám začnou chcípat kamarádky tomu já říkám neštěstí. Pardon...dneska jsem tu písničku od Svěrače slyšela a duní mi v hlavě...každopádně holky překvapěj a místo skupiny uřvanejch nanynek, co ječej jak když jim ho vrazíte na sucho do prdele, čeká partu vidláků překvápko v podobě rozzuřenejch čubek, co Vám rozkřápnou lebku šutrákem. Počet životů tak klesá na obou stranách a i když je z mordů vidět celkem hovno tak se mi tahle píčovina líbila víc než bych štěkala. Takže za milé překvápko tomu jebnu tři pecky a půjdu spát s pocitem jak jsem hodná kurva.

Tři billboardy kousek za Ebbingem (2017)

Tři billboardy za Ebbingem, za placatým kamenem, opíchal vrah holce píču až pak chytla plamenem. Holt někomu se zapalujou lýtka, někomu hoří tváře no a někdo holku po mrdu, který byl chtěný jen jednostranně, zapálí a nechá uhořet. A tak tu máme postarší, krapet víc nasranou matku, co na tři billboardy nechá hlásat, jak policie v čele s Woodym stojí za hovno či zkrvavenej chrchel a ty tři billboardy začnou všechny tak trochu srát. Holt pro pravdu se každej zlobí a když Vám někdo takhle silně dává najevo, že umíte hovno, dotkne se to celýho policejního sboru i okolí. Mildred ale má srdce na pravém místě (takže na levé straně hrudníku) a tak jí je naštěstí u prdele, co si myslí okolí o jejím protestu. Navíc sama nese svůj díl viny a kdyby místo řevu "ať Tě cestou znásilněj" dala dceři na taxíka, mohla se s ní hádat dodnes. Takhle se může hádat už jen s bejvalym, se synem, se zástupcem šerifa, s šerifem, s trpaslíkem, s celým Ebbingem a sama se sebou, jelikož pocit viny je svině. Woody si to nechá během filmu projít hlavou, zástupce šerifa lehce pohoří, trpaslík starou Sněhurku neoprcá a celkově všichni se budou nacházet v dost depresivní situaci. Jelikož jsem svině a velmi mě těší, když se průsery dějou konečně i někomu jinýmu než mně, musím uznale pokejvat palicí, že tohle dráma se povedlo jak trojka se dvěma holkama po měsíčním půstu. Jo a pozor, komentář obsahuje bojlery.

The Girl in the Photographs (2015)

Jsem ráda, že to zdejší hororová elita celkem chválí, protože nikomu tak nebude moc vadit, že já tuhle debilitu chválit nebudu a filmu tak nezničím umělecký dojem nebo nějakou jinou píčovinu. Nejdřív krátká pochvala - Když má na sobě duo killerů masky, tak jsem uznale pokyvovala hlavičkou a říkala si, že z nich jde strach. To by si ale ty masky nesměli sundat a už vůbec ne mikiny. V tu chvíli byl veškerý dojem navždy v prdeli. Chápu, že není hezké smát se lidem kvůli vzhledu, je to dokonce dost povrchní a neetické. Takže jsem povrchní a neetická protože, když jsem ty dvě tlamy viděla, naprosto bez uzardění jsem se skácela smíchy. Hodně lidí nejsou zrovna fešáci, ale že tvůrci najdou až takhle nepovedený zmrdy to je teda extrémní masakr. Ten větší vypadá jako dospělý retardovaný mimino s neuvěřitelně hnusnou obtloustlou postavou bez jedinýho chloupku (ten si depiluje snad i ánus) a to je prosím pěkne ten hezčí z této dvojice. A teď ten druhej a to se připravte radši dopředu, protože jinak si stejně jako já můžete smíchy cvrnknout. Tak tedy - Druhý vrah je hubenej buzerant s extrémně, ale extrémně vypouklým čelem. Ten týpek když jde zpoza rohu tak vidíte čelo a 5 minut potom dojde zbytek obličeje. Buď mu praskla lebka a do čela se mu nalil mozek, nebo jeho máma šoustala s vetřelcem každopádně jsem padala smíchy pokaždý když sundal masku a i kdyby mě unesl a chtěl rozčtvrtit....měla bych ho v piči, něco tak šerednýho se prostě nedá brát vážně. Ještě ten účes...No prostě ne. K filmu - Když nejvíc fandíte, krom šukézní hrdinky, fotografovi, kterej se chová jako kolosální kokot a v jakémkoli jiném filmu by mu člověk přál brzkou smrt, je jasný, že zblitek osazenstva musí být příšernej. A to taky je. Opravdu jeden větší dement než druhej, všechny postavy se chovaj jak po lobotomii, nebo jsou tragicky trapní panicové nebo jen prostě vylízaní kreténi. Jako bonus film negraduje. Zabijáci od začátku vraždí jako po másle a....chvilka napětí......a vymlátěj tak celé osazenstvo. Jop, pokud čekáte, že někdo z těch kreténů bude ten HERO, co najde v sobě sílu a postaví se maskáčům tak ne. Všichni chcípnou bez jakéhokoli vzdoru. To že někdo chcípne dýl tak to jen proto, že na něj dýl přijde řada. Poslední borec, kterej má působit dojmem, že bude tím, kdo zachrání hrdinku a sejme zabijáky, chcípne na probodnutí lebky zezadu a ani nebude vědět, co se stalo. Hlavně že po nálezu mrtvoly a vypadnutí pojistek bral místo nože z kuchyně radši foťák. Ultrakokot. V hororu se na logiku nehraje, ale tohle byla extrémní sračka všech zúčastněných. Proč to celý píšu? Když mi to tak zkurvilo náladu tak jsem tam mrdla alespoň hromadu spoilerů, abych zkurvila náladu i Vám. Jo a dodatek - Hrdinku nezabijou. Doufám, že mě nesnášíte :-D

Mozek v plamenech (2016)

Když se Vám ocitne v plamenech kunda, je to dobrý, stačí zamrdat a život zase běží dál. Když se zapalujou lýtka, bude to postupovat k první větě, co jsem napsala, ale když Vám hoří mozek, tak vás čeká jebání max s vašim zdravotním stavem a to žádná zábava neni. Přesně v této situaci se ocitne značně šukézní Chloë a den za dnem prožívá větší a větší peklo a to bez princezny. Začátky nebyly nijak extrémní, vlastně mi to připomínalo můj zcela normální den, kdy nevím kde jsem, co je za den, co mi kdo chce a skilluji svůj trumf - čumění do blba bez mrkání. I tomu starostovi bych se vysmála tím ale všechna podobnost končí a následující škubání se na zemi, postupující ochrnutí, kapající kohoutek co nekape, televize co mě pomlouvá i když mě nepomlouvá a celkově kolosální stav na píču přeci jen nemám. Proto mi při představě, že by se tohle vše dělo mně celkem zamrazilo na hřbetu a jednou jsem tu svou ASS (asijskou sadistickou svini) nechala spát a s hrdinkou skoro i soucítila. Možná ale jen proto, že je fakt šukézní a velmi ráda bych jí utěšovala....tak nic, pořád jsem svině :-(

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

"Tak dlouho se tahaj amíci z boje až se japonec přinese" Ano přesně tímto krédem se řídí starej dobrej kocour Garfield, kterej během jednoho vlahého večera na bitevním poli za zvuku granátů a potlesku kulometu zachraňoval, jako jediný zůstalý, přeživší části těl amerických vojáků. Když za jeden večer odtaháte a spustíte ze srázu 75 bratrů ve zbrani, nebo teda bratrů v uniformě jelikož Garfield zbraň nenosil, tak už Vám bude asi trochu mrdat a nikdo se nemůže zlobit, že sem tam obvážete a spustíte svýmu táboru i zafačovanýho japonce. Já Garfieldovi za své soukmenovce děkuju a dále směrem k SS (Statečnému Srdci) musím uznat, že konečně někdo zas od doby Ramba 4 dobře narejžoval jaká je z lidí sračka, když je trefí granát nebo těžkej kulomet. Jak mě druhá polovina filmu chytla za stydlivé pysky tak ta první polovina se vleče jak kurva po celovečerní mrdačce, obtěžkaná nákupy, do posledního patra činžáku. Takže buddhožel je to nakonec jen lehce nadprůjemný počin.

Tvář vody (2017)

Del Tora mám ráda a tak když jsem se dozvěděla, že byly nějaký oskaři a Vodní držka měla 13 nominací z čehož vyhrála například rejži a film, tak jsem si to vydupala, že to prostě musím vidět. Nemusela jsem ba co víc, neměla sem. Jako, že Fouňův bludišťák je supr čupr film tak Vodní držka je tak nehorázná píčovina, až si říkám, co na těch Oskarech hulej za matroš, že tohle pak vyhrává ceny. Například ta extrémně tlustá negryně, co celej film chodí s koštětem a mluví o tom kde všude uklidila chcanky, hovna a jak moc prdí její starej, byla za svojí roli vypatlaný hadrumšmátry, kterou vidíte v každým třetím filmu, nominovaná na oskara. Stejně tak neminula nominaci hlavní hrdinku, borku co ráda ukazuje prdel a i zblitek fujky těla, gestikuluje rukama a je celou dobu na ránu. Jako extra bonus byl nominován i její přihřátej kámoš, devadesátiletej kmet, co chtěl kouřit čuráka týpkovi za pultem a chtěl ho kouřit tak moc, že za ním chodil ládovat limetkový dorty, který nesnášel. Oskarové výkony jen co je pravda. Kolosální plivanec do držky pak dostal Shannon, kterej jako jedinej něco hraje a nominovanej nebyl. K příběhu - Němá hadrumšmátra chce mrdat s rybím mužem, co má zastrkovací vocas, a tak ho krmí vejcema a pouští mu hudbu z gramofonu. Pak ho má chvilku ve vaně a pak s ním uplave do prdele když jí narostou žábry. Jo mezitím s ním zvládne ukázkovej potěr když si napustí koupelnu až ke stropu a zjistí, že rybí muž má vocas jak žádnej jinej. Buddhožel scéna, kde mu polyká mlíčí byla vystřižena a tak nezbývá než pogratulovat Del Torovi, že krásně natočil neuvěřitelnou sračku.

Tokarev (2014)

Krásná ukázka jak se může zvrtnout nevinné prostřelení hlavy jedné blbky. Většina lidí má kostlivce ve skříni, ale Cage tam musí mít tokareva a navíc nabitýho, takže když ho následně blbka nadšeně půjčí svým značně opilým kamarádům dá se čekat, že padne ukázkovej headshot. Což se taky stane a díky jednomu blbovi, co se nechtěně trefil, vychcípá půlka ruský mafie, a X dalších k tomu jako bonus, jelikož Cage je přesvědčen, že mu dcerku sejmul nějakej pomsty chtivej kokot z jeho mafiánské minulosti. Film se i snaží, aby si to člověk myslel a naprosto šukající odhulení nám naservíruje až na konci jenže, pokud nemáte v hlavě nasráno, musí vám být jasný, že blbku nikdo neunesl, ale odprásknul jí ten zaláskovanej blb. Vysvětlím proč - Proto. No tak dobře... a) únosci by nenechali ty dva tragédy na živu b) proč by jí den po únosu odpráskli, když jí mohli odprásknout hned c) žádnej ze zabitejch mafiánů fakt nevěděl ani hovno d) jsem zasranej génius v sexy asijském těle. Stačí? Super. Sledujeme tak příběh o pomstě, kde se Cage mstí všem lidem, co jeho dceři nikdy nic neudělali ale začínaj jí ze zcela sobeckých důvodů nenávidět. Zcela je chápu. Kdyby mě někdo ubíjel k smrti kvůli krávě, kterou jsem nikdy neviděla, taky bych jí začala nesnášet. I přes zcela prokouknutelnou pointu jsem se u filmu ale škodolibě bavila a moc se těšila, jak Cage zareaguje až to jeho kouty postižené hlavě dojde. A ono mu to fakt došlo. A co se stalo? Zachoval se jako piča...chjo

Lesní rituál (2017)

Takhle to dopadá když chcete uctít památku padlýho kamaráda, kterej chtěl na tůru do Švédska. Najednou se motáte v lese se třema debilama, kterým ze zoufalství říkáte kamarádi, a zesraní strachy čekáte kdy místo jelena budete vykuchaný na stromě viset vy. Kdo myslel, že zase jednou vraždí Predátor, ten se tentokráte zmýlil. Naší čtveřici likvidovalo samo božstvo, tentokráte v podobě nasteroidovanýho psycho-jelena ke kterýmu se klaní celá jedna vesnička, hnízdící hluboko v lese. Upřímně nemám problém pít na padlé kamarády či kamarádky, občas nějaké poprosím jestli by mohli fingovat smrt a já se mohla vožrat do němoty, ale abych kvůli někomu trajdala po horách tak to si postavte betonovou čekárnu. Naše čtveřice ve složení tří debilů a jednoho sympaťáka (hádejte kdo zařve první) ale holt byla (jak jsem už popisovala) celá hrrrrr a tak se dočkala bloudění v lese, psycho chaloupky, slaměnýho panáka co se u něj držíte za ptáka, mrtvýho jelena, mrtvých kámošů...no výlet na pomrdání. A to to měla bejt zkratka. Až mi někdo nabídne zkratku přes les, jebnu ho heverem po řepě. Je ale fuckt, že první hodina byla naprosto dokonalá a opět se ukázalo, že co rákoska nevidí, toho se kurevsky bojí. Dokud se boží jelen neukázal v celé své "kráse" tak jsem z tý vypelichaný krávy měla kurva nahnáno. Poslední půl hodinka už je klasickej monster bubu horor, kde navíc zjistíme, že jelen je syn Lokiho, kterej se asi s Thorem ožral jako prase když se vystříkal do srny, a tudíž je nejen božskej ale tuze zlej, Každopádně i tak je to velmi hezkej horor, kde mě jen lehce irituje fakt, že ten posranej srab to přežije. Vy jste to ještě neviděli? Sorry za spoiler můžete na mě poslat galantního božskýho jelena.

Stopy zmizelých (2008)

Fráze ,,Jdu se zahrabat" dostává zcela novej význam a mě osobně představa, že jsem paralyzovaná a až na čtvrt ksichtu pod zemí čekám na chvilku, kdy si nějakej tentononc pochutná na mojich měkkých tkáních zatímco moje jediná kratochvíle je cukání prstu, docela děsí. Ještě víc mě děsí, že by mě někdo vyhrabal a pak by se na mé lesbické maličkosti vystřídala kupa nemytejch kovbojů nebo zpocenejch indiánů. Taky bych mohla dny trávit čekáním, kdy mi někdo šlápne na držku, protože mě v zemi neuvidí nebo se mi na ksicht vysere kůň. Prostě tohle děsí každýho kdo není až moc masochistickej a tak jsem se zahrabanejma skoro i soucítila. Jinak hlavní hrdiny tvoří extrémně nesympatická skupina neherců kde to lehce zachraňuje ir se svojí buřinkou. Na černý kovboje v době, kdy bílým max sklízeli bavlnu jsem si už zvykla jelikož od dob Wild Wild Westu s Willem Smithem je cool mít nigga týpka ve westernu a tak si kovboje zahráli i tací jako Terry Crews, Denzel Washington, Samuel Lee Jackson, Jamie Foxx...a pak ještě jeden extrémně nesympatickej bubák. Jo to je ten co hraje v tomhle filmu. Teda hraje...vyskytuje se tam. Když to vezmu kolem a okolo a pak ještě obloukem tak z toho vyjde celkem sympatický hovno, co má daleko do sračky, ale že by to 2x vonělo to zase fakt ne. Každopádně jako hrdá SAS (sadistická asijská svině) dávám velký palec hore za krásný hepyjend.

Sněžná past (2018)

Znám zasněženou chatičku, kde nejhlubší je les, tam posílá Jason Momoa padouchy do nebes... Nebo spíš do pekel, srát na to kam je posílá, hlavní je, že je tam posílá celkem fajnově. Tu šípem prostřelí palici, tu sekyru zasekne do palice a tak dále a tak dále. Je drsný, je mužný je prostě synem svýho otce. Plukovníka, co vybíjel avatary nebo rozséval Smrt ve tmě. Takže pro příště by se měli všichni padouchové zamyslet, jestli jim ta trocha fetu stojí za setkání s naším duem, ale pokud hledali věčnou nirvánu, dostali jí. Osobně bych si ale radši sjela lajnu než 100 metrovej sráz. No každej podle svýho, nicméně já zůstanu u kouzelnýho prášku a do dřevorubecký verze Ramba se srát nebudu.