Předem vinni (1991)

Americký hon na komunistické čarodějnice. V 50. letech to bylo v celém světě, západ štval proti komunistům, východ proti zápaďákům a studená válka v plném proudu. Přehnaný svinstva na obou stranách.

Monaco Forever (1984)

No chtěl jsem dát odpad, protože je to opravdu něco příšerného, ale van Dammův karate gay je boží a první Jean-Claudova možnost ukázat své pověstné kopy.

Doktor Smrt (2010) (TV film)

Al Pacino je prostě úžasný. Kontroverzní eutanázie je hodně ošemetné téma, ale troufám si říct, že s názorem Kervorkiana souhlasím. Nebo mě přesvědčil Pacino?

Půlnoc v zahradě dobra a zla (1997)

Nebyl to špatný thriller, záhadný, a se slušným spádem. Ani herci nebyli špatní. Nicméně to je jen lehký nadprůměr. Ovšem největší perla filmu je výkon Lady Chablis

Zredigováno (2007)

De Palma se toho nebojí. Dokumentární formou natočil drsnou realitu války v Iráku. Dalo by se říct, že je to částečně remake jeho Obětí války, na který tento snímek mnohokrát odkazuje i stejnými dialogy.

Nejlepší hráč (1998)

Výborný Washington na cestě k usmíření s vlastním synem pod basketbalovým košem.

Relic (1997)

Nebylo to vůbec špatné, hlavně druhá polovina s naháněnou v muzeu.

Virtuozita (1995) odpad!

Tak tohle bylo fakt strašný.

Ďábel v modrém (1995)

Retro detektivka, která i přes účast Washingtona, nestojí moc za vidění, nemastné neslané.

Mý lepší blues (1990)

Spikea moc nemusím, ale chtěl jsem vidět Washingtona. Bohužel tenhle film je zcela o ničem a nudný.