Mizerové II (2003)

Abych pravdu řekl, tak na Bad Boys II se mi koukalo mnohem lépe než na 1. díl. Spoustu vtipných a zajímavých scének doplněné hláškami od Willa Smithe a Martina Lawrence neměly chybu. Já osobně akční filmy můžu a jako jsou tyto ty prostě musím! Proto nemůžu dát nic jiného než plný počet. Jenom škoda některých scének, které ten film jen zbytečně prodlužují. Ale akce je na výbornou!

Identita (2003)

Skvělý film. Filmů s podobnou tématikou vyvražďovaček je spoustu, ale málo která mě udrží s tou nabitou atmosférou jako tato. To zjišťování různých tajemstvích o ostatních bylo parádní (třeba, že postava kterou ztvárnil Ray Liotta je nakonec vězeň jsem nečekal). Jediné co mi pak na tom nesedělo je to, že je vraždil ten malý chlapec. Ale jinak bez pochyby výborný snímek.

Smrt přichází v bílém (2003)

Už nikdy víc! Prosím! Tenhle film je naprosto otřesný. Režisérům se nepodařilo spojit hororové prvky s komedií. Tohle spíš skončilo u "komedie", která ani nebyla vtipná. To, že každému členu rodiny hrábne, když jim nějak ublíží žena v bílém působilo hrozně. Na jediné co jsem se těšil, bylo zmordované tělo obětí, kterých jsem se nedočkal, neboť tam ani nebyly ukázáni. Za mě rozhodně palec dolů.

Mizerové (1995)

Páni, skvělý film s Willem Smithem a Martinem Lawrencem + krásné ženy, bouchačky, drogy, padouši a výbuchy - co víc si přát. A i když to je téměr v každém filmu, na mě to zapůsobilo.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Tento seriál se mi velmi zalíbil už jenom tím, že se liší od těch ostatních. První série má pořádné grády. Je zajímavá a vtipná zároveň. Bavil jsem se od začátku až do konce. Některé hlášky jsou opravdu výborné a seriál si nebere žádné servítky. A i když další série nejsou už tak dobré, tak stále stojí za to se na ně podívat. A i když se celkově příběh nějak hlouběji nerozjel (kromě neustálého zabíjení probačních), tak zápletky v jednotlivých dílech byly většinou zajímavé.

Tunel smrti (2005)

Na tento film jsem se velmi těšil, protože jsem viděl trailer, který vypadal velmi slibně. Prostředí, tedy sanatorium, je pro takové filmy jako stvořené. I tak film naprosto pokazili. Kamera se snažila dokázat také to nejlepší, ale ty trhané pohyby mi vůbec neseděli a byly spíše směšné. K tomu když do hereckého obsazení dosadíte pět polen, tak co s tím chcete natočit? Nevím, proč všechny "nechuťárny a strašidelné" momenty byly natočeny tak divně. Dále - začátek, který je prokládán retrospektivně je naprosto hloupý. Chvílemi mi ten film připomínal PC hru - pořezej si ruku a otevřou se ti dveře. A ty dvě dívčiny na stejném patře (řekl bych asi hlavní postavy, nevím) - tím, že hned věděli co, kdo, kde - na uvěřitelnosti příběhu to teda moc nedalo. Atmosféra a i celý film na mě působil moc uměle. Lekací momenty byly u mě bez odezvy. Film jsem dokoukal celý. Podtrženo, sečteno - film stál za kulový.

Vyměřený čas (2011)

ak tenhle sci-fi film je opravdu vynikající. Nejvíce ze všeho se mi zalíbil ten svět s neotřelým a zajímavým nápadem jako je hra o čas. Čas jsou peníze, ale i život. Justin Timberlake a Amanda Seyfried z toho udělali ještě zajímavější kousek. Ani minutu jsem se nenudil a takových zajímavých kousků by to chtělo rozhodně víc.

Hunger Games (2012)

Hodně zajímavá myšlenka, do které byly místo dospělých dětí vloženy děti. Do hry o život. Svět a systém světa tohoto filmu se na plátně skýtá jako velmi zajímavý. A smysl soutěže by tam klidně mohl být rozebrán podrobněji. Ale až se děj dostane do arény, začíná teprve to pravé vzrůšo. Jennifer Lawrence se pro mě stala velmi zajímavou herečkou a věřil jsem jí vše od prvního k poslednímu. Doufám, že pokračování si udrží stejně silného ducha.

Ledové království (2013)

Už dlouho jsem se u žádné Disneyovky nebavil tak dobře jako právě u této. Děj mi přišel trochu kostrbatý, ale to jakým způsobem byl podán už nikoliv. A sob se sněhulákem neměli žádnou chybu. Hlavně teda sněhulák tomu dával pořádný grády. A písnička Let It Go je skvělá :).

Červený drak (2002)

Tento film se mi opravdu hodně líbil. Nejzáživnější byl vztah masochisty se slepou dívkou.