Zakletá Ella (2004)

Přitažené za vlasy, ale v tom je vtip celého filmu. Nenudíte se, ale ani Vás tam nic nějak ohromně nepřekvapí.

Pavučina snů (2003)

Že by to byl nějaký horor, tak to bych neřekl. Je zde příjemná zimní atmosféra a hodně se mi líbila scéna, kdy utíkala divoká zvěř před okny. Jinak takové průměrné.

Lepší pozdě nežli později (2003)

Nevěděl jsem co očekávat a nakonec musím říct, že to byly příjemně strávené 2 hodiny. Taky co jiného čekat, protože Jack Nicholson mě snad zatím nikdy nezklamal.

Nesnesitelná krutost (2003)

Začátek byl pro mě hodně zajímavý a zábavný. Ale pak se to začalo pomalu vléct. Toto dílo bych zařadil mezi takové průměrné komedie - není to žádná pecka, ale pobaví a neurazí. K tomu bonusový bod za Catherine Zeta-Jones a George Clooneyho.

Matrix Revolutions (2003)

Tento díl se mi hodně líbil a měl pořádné grády. I když některé dialogy nepůsobily tak, jak by asi měly, tak bojové scény to naprosto vynahradily. Mně osobně se zalíbil a zaujal mnohem víc než 2. díl.

Matrix Reloaded (2003)

Tento díl u mě oproti prvnímu dílu poměrně pokulhává. Dialogy jsou pro mě zdlouhavé a často nezajímavé. Děj se únavně vleče kupředu až do konce. Kdyby vynechali zbytečné oplétačky, tak by to pro mě bylo mnohem zajímavější.

Matrix (1999)

Jeden z nejlepších i nejstarších sci-fi filmů, které znám. Na mě zapůsobil naprosto perfektně. Výborné souboje i triky a dialogy nepůsobí uměle. Paráda!

Freddy versus Jason (2003)

Jako horor to působilo jen ze začátku. Pak se to dostalo do akční komedie, ale za to se vůbec nezlobím. Naopak to zapůsobilo parádně, když šel Freddy proti Jasonovi. Nechme horory pro jejich sólové série jako je Pátek 13náctého a Noční můra v Elm Street, protože tady to jako akční komedie rozhodně zabírá.

Jeepers Creepers 2 (2003)

To jako vážně? Tenhle film je naprostou katastrofou. Vlastně nese i špatný název, protože Jeepers Creepers se to jmenuje podle písně v rádiu, která tu samozřejmě ani jednou nezazněla. Jediné co zůstalo stejné je "příšera", která za 1. není vůbec strašidelná. Před kamerou je mockrát na dlouhou dobu, že už se ji člověk ani nelekne. A její grimasy, když si např. vybírala oběti byly k smíchu. Ta zrůda mi spíš připomíná nějakého starého strýčka. Potom tu je spousta děr v ději a celkově je to strašně špatný. V jeden moment příšera hází s auty a na druhou stranu nedokáže přeprat 20-ti letého mladíka? A jak už tu někdo psal, postav je tolik, že Vám ani nikdo nepřiroste k srdci. Ti, které v jeden moment vypadají na hl. postavy jsou za 5 minut po smrti. Příšera tu hází nože po studentech běžících po poli, o kterých se po běhu už dokonce filmu ani nezmíní. No už nevím co dodat. Snad jen to, že původní myšlenka tohoto filmu, kdyby se dostala do správných rukou, mohla skončit zajímavějším kouskem.

Jeepers Creepers (2001)

Jak už je tu častokrát zmíněno, začátek začíná parádně a navodí tu strašidelnou atmosféru. A pak přichází ten obrat, kdy příšera už je pravidelně před kamerou na bůhví jak dlouhou dobu a strach jde pryč. Celkově ten film začne ztrácet na atmosféře.