Výplata (2003)

Pro mě hodně překvapivý film s neobyčejnou zápletkou a se zajímavým koncem. A Uma Thurman je prostě skvělá herečka.

Hranice zlomu (2003)

Hodně silný film, který spoustě divákům přiroste k srdci. Část v Africe byla hodně silná a zároveň zajímavá a i když jsem nečekal, že může přijít něco na stejné úrovni a pak přišla válka v Čečensku. Paráda! Víc takových filmů. P. S. pro mě docela nečekaný konec.

Proud času (2003)

V tomto filmu se mi opravdu líbilo zpracování krajiny a vesnice ve středověku. Děj byl ale moc obyčejný, bez vážných zápletek. Jinak takové průměrné.

Ong-bak (2003)

Po začátku filmu jsem si říkal: "Ach jo, na co jsem se to zase začal dívat." A první momenty na mě působili opravdu nepříjemně. Nejvíc mě tam štvala ta jejich neustále něco vykřikující babička. No ale dal jsem tomu šanci a za to jsem zatraceně rád! Film pak ale nabírá pořádné obrátky. Tony Jaa a jeho kousky jsou naprosto úžasné, a i když některé dialogy nepůsobí dobře tak bojové scény jsou naprosto úžasné!

Vzpoura ve věznici Carandiru (2003)

Prostředí ve kterém každý kope sám za sebe, ale přitom tam má něco jako svou rodinu. I když Vám tam asi žádná postava nepřiroste k srdci, neboť zde není žádným postavám věnován velký úsek, tak jejich příběhy Vás dokážou zaujmout. Obdivuji kuráž herců točit v prostředí, v jakém točili.

Honey (2003)

Ano je to pravda, že příběh jako byl tento je poměrně typický, ale tento byl podle mě podán skvělou formou a líbil se mi.

Nenávist (2002) odpad!

Tenhle "horor" mi teda vůbec nic neřekl. Tolik ztraceného času. Pod slovem horor si vybavuju úplně něco jiného a ne toto. Příběh absolutně kostrbatý bez smyslu. Jediné mrazivé momenty byly herecké výkony.

Hledá se Nemo (2003)

Výborný animovaný svět pod hladinou moře. Parádní příběh a neotřepané vtípky. U mě patří mezi nejpovedenější disneyovky.

Příběh žraloka (2004)

Jeden z těch prvních a průkopných animovaných filmů. Ale u mě teda o něco slabší než Hledá se Nemo. Hezky zpracované prostředí podvodního světa. Asi po 30 minutách je dál příběh poměrně předvídatelný.