Underworld: Vzpoura Lycanů (2009)

No toto bolo niečo hrozné, to bol akoby samostatný film, čo nemá so svojimi nasledovateľmi nič spoločné. Postavy sa vytratili, skončilo sa to romantickým happy-endom, nenadväzovalo celkom nič!!! Jediné plusy tohto narýchlo spraveného vývaru je ako vždy démonický Nighty a krásna Mitra. Sheen vlastne hraje len toho čokla s tesákmi a nič viac. A to mám pôvodný film veľmi rád

Futurama (1999) (seriál)

Prvé dve série super, ďalšie však úplne stratili smer a už som to ani nemohol pozerať. 1 & 2 boli ešte zábavné na odreagovanie sa 3 & 4 už bolo len riešenie zbytočných problémov a nasilu pridávanie politiky. P.S.: Má presne tie isté chyby ako nový Simpsonovci. Naozaj nevtipné a nestačí mi iba pobehovanie farebných postavičiek ktoré sú kreslené rovnakým štýlom ako žltá rodinka.

Akta X - Úvod (1993) (epizoda)

Fajn navnadenie na ďalšie diely jedného z najkultovnejších seriálov všetkých čias. A ten telefón išiel preto, že klasický drôtový telefón nemá nič spoločné s elektrinou ;-)

Mortal Kombat - Boj na život a na smrt (1995)

Neviem to v súčastnosti objektívne zhodnotiť, ale vo svojej dobe to bola vážne pecka. Myslím, že Anderson využil potenciál tejto bezduchej bojovky na 100% tak preto tie 4*

50x a stále poprvé (2004)

Veľmi podarená oddychová komédia, môžem si ju pozrieť aj 50x a stále sa zasmejem (hlavne na Seanovi Astinovi). Stavím sa, že presne taký film len s hlavnou úlohou, ktorú by hral Ben Stiller by dostal od vás aspoň o 10% viac.

Pro hrst dolarů (1964)

Clintove westerny mali vždy spoločné, že hrdina neprechádza dejom bez škrabnutia, ale poriadne sa zapotí aby sa dostal až k tej záverečnej prestrelke. Úvod pre jednu z najväčších trilógií všetkých čias.

Řím (2005) (seriál)

Najlepší seriál čo som mal možnosť vidieť. Druhá je síce dejovo slabšia vynahradzuje si to ale ešte väčšou veľkoleposťou vo vojnových scénach. Podarilo sa najmä ústredné duo, ktoré nie je síce vzor všetkých cností, ale budete im celú ich cestu držať palce.

Americký gangster (2007)

Dej, atmosféra, herci..tento film má len jedinú chybu a tou je viac obdržaných Oscarov, ale to už nie je problém Ridleyho Scotta. Ten si svoju prácu splnil na jednotku.