Nadaný žák (1998)

Veľmi chladný film. McKellen fakt zahraje hocičo vždy skvele. Aj keď mi vadila jednotvárnosť jeho postavy. (Jeden z najhľadanejších zločincov žije si v tichosti roky svoj život a keď sa objaví chlapec čo ho spozná začne robiť jednu chybu za druhou?! Pochvala patrí Singerovi.

Lovec policajtů (2001)

Možno najlepší Seagalov film vôbec a DMX-ov film určite už naveky.

MTV Icon: Metallica (2003) (TV film)

KoRn s Limp Bizkit boli suverénne najlepší a aj zaverečná mixáž priamo od Metallicy tiež malo gule. Avril bola prestrašná, asi jej nedovolili sa pohnúť, alebo prejaviť emocie. Staind boli až príliš uplakaní a zvyšok preskakujem. Plus bolo celkom vtipné parodovanie Ulricha a Hetfielda.

Rodina Sopránů (1999) (seriál)

Manželka hysterka, deti ako z treťotriedneho sitcomu, matka, ktorá je bezcitnejsia ako ktorýkoľvek gangster. Nuž nečudo, že sa Tony zrúti a vyhľadá pomoc u psychologa. Dokonalý James Gandolfini. Prvá a druhá seria sa krútia najmä okolo rodiny a rodinných problémov, ktorych ma Tony viac než dosť a to môže divákov zvyknutých na akčnejšie poňatie trocha odradiť, zatiaľ čo tretia už je naozajstné mafiánske žrádlo. Nájomné vraždy, úplatkárstvo, popravy, zbavovanie sa dôkazov-to všetko si užijete do sýta, najmä pre vynikajúci nápad rozvinúť príbeh do seriálu kde každá postava má svoj život a svoje vlastné trávenie času.

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Neprehľadné, postavy neuveriteľné a až na Nortona bez života. Banov Hulk bol v tomto smere oveľa lepší. Pre mňa dosť zbytočný film.

Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám (2008)

Tak Simon Pegg má naozaj talent a určite o ňom ešte budeme počuť. Neskutočne vtipné, skeče tohto komika ma doháňali k slzám. Výborne mu sekundovali aj Bridges, roztomilá Kirsten Dunst, sexy, ale hlúpa Megan Fox a profesionálka Gillian Anderson

Gran Torino (2008)

Clint by prosto mohol robiť filmy až do nekonečna a stále budú mať neskutočnú "eastwoodovsku" kvalitu. Pred odchodom na dôchodok si však povedal, že si ešte s divákmi pohraje a hlavne prekvapí. 4* dávam preto, lebo pri Baby som plakal viacej ;-)

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Neskutočne nesympatický hlavný hrdina, ktorý si aj cez svoje prešľapy nemohol odsedieť pár mesiacov na psychiatrii a radšej popri tom sťažuje každému zamestnancovi svojimi provokáciami na psychiatrii život. Vymýšľa plány na útek, ale nikdy sa k tomu nedostane pre vlastnú hlúposť a na konci dostane to, čo mu vlastne patrí. Rozprávkový koniec úplne nedrží spolu s vážnou témou celého filmu. Nicholson a Fletcher dobrí, Forman tiež - Ale na 3 miesto ešte pred Krstného otca? Nedajte sa vysmiať.

Nesmiřitelní (1992)

Spojiť Eastwooda, Hackmana, Freemana a Harrisa v jednom westerne?! Tak to už len za to má u mňa 5*. Skvelý western so skvelými výkonmi ani nemohol dopadnúť inak.