Zakázaná láska (2017)

Úplne obyčajná romanca, ktorá sa odohrá iba tak náhodou popri jednej z najväčších genocíd moderných dejín a film o to skoro nezavadí! Keby tam nehrali známi herci, tak je to film zrelý pre nočnú hodinu niektorej z tunajších TV.

Opustit Las Vegas (1995)

Výborný Cage o tom, že nádej nie je pre každého. Nie je to citové vydieranie, proste sa chce upiť k smrti a vy len pozerajte. A aj Sera to možno raz pochopí...

To (2017)

Vtipný, zábavný, ale nie veľmi strašidelný horor, s výbornými hereckými výkonmi malých hercov.

Cradle of Filth - Temptation (2006) (hudební videoklip)

Video skvelé, ale pesnička tak ultra brutal odrhovačka, že * musí ísť dole.

Cradle of Filth - Nymphetamine (2004) (hudební videoklip)

Klasický klip, ktorý ukázal, akým smerom sa Daniho partia bude uberať. Z hororového gore black metalu tu máme love gothic doom metalík, ktorý majú malé emo konzervatívne metláčky tak rady. Čo ja osobne nevidím ako mínus. A klip je ako vždy skvelý.

Cradle of Filth - No Time To Cry (2002) (hudební videoklip)

Parádny klip k najlepšej skladbe CoF, ktorá vlasne ani nie je od nich. Žiadna gore brutalita tentokrát, avšak klip je znepokojivý, temný s naznačeným, ale nevyzradzujúcim dejom o myšlienkach a rozpoltenosti.

Korn: Black Is the Soul (2017) (hudební videoklip)

Z perfektného posledného albumu SoS vyšli tri dokonalé videoklipy k suprovým pesničkam. A CSFD? Ako jediný tu hodí ten štvrtý so slušnou skladbou, ale nudným a ničnehovoriacim klipom.

Holky na tahu (2017)

Absurdná chcela-by-byť-komédia, ktorá desí tuposťou hlavných predstaviteliek. Možno by urobili lepšie spraviť z nich total psychopatky, aby to nabralo grády, avšak keď človek odhadne záver hneď na začiatku, zasmeje sa možno raz, je problém.

Baby Driver (2017)

Prekvapivo civilný film s výborne napísanými postavami. Elgort ako megasympaťák v nesprávnej partii, ktorá potrebuje jeho vodičské zručnosti, takže únik je takmer nemožný. No a ešte keď tomu šéfuje charizmatický Spacey, viete, že toto nepôjde tak ľahko. No ale čo by chlap neurobil pre Lily James, ktorá je prosto na zožratie... Páči sa mi prietor pre všetky postavy, sú živé a ľahko spoznať ich pohnútky a človek naozaj nevie ako sa to celé môže a nemusí skončiť.

Power Rangers: Strážci vesmíru (2017)

Už len ten nápad spraviť z partie nesympatických rozmaznaných pubertiakov je na smiech, ale do 90-tych to proste patrí a s hodnotením kde-kto prižmúri oči. Ale spraviť z toho seriózne sa tváriaci sci-fi, to už smrdí prúserom. Slabý záporak, vzťahové klišé, príšerný dej. Ale sem tam tak tupé, až je to vtipné. Škoda, že tak nebol postavený celý film.