Noc v New Yorku (2014)

Evans zvládl hraní i režii na jedničku!

Psí poslání (2017)

Tenhle huňatý příběh má jen jediný úkol, a to probudit ve vás všechny kladné emoce a to se mu sakra daří. A k tomu příjemný, přímočarý a jednoduchý. Tak jak má každý nenáročný film vypadat.

Pouť (2010)

Zajímavý inspirativní snímek, který rozhodně po celou dobu zabaví. Jenom doporučuji!

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Opět plná stopáž zábavy! Strážci prostě zase přinesli to, co se od nich čekalo. Na dvě hoďky vypnout a užívat si tu akci, humor, skvělé herecké výkony a další výtečné prvky co tenhle film servíruje.

Nejkrásnější den (2016)

Skvělá komedie! Přímočará, hezká, zábavná, vtipná i dojemná. Jednoduše výborná.

Proč právě on? (2016)

No tak z tohodle jsem celkem zklamaný. Dejme tomu, že tahle Komedie má naprosto skvělé herce (Franco je bůh)a samozřejmě i nějaké vtipné scény, JENOMŽE nepřišla takřka vůbec s ničím novým. Nejspíš je to tím že, scénář je napsaný tak, že mě film prostě zhruba po hodině začal nudit...příběh stále o tom samém. Škoda

Pařba o Vánocích (2016)

Nenáročná vymívačka, která ovšem opravdu zabaví. Měla štěstí a vybrala si i moje (a podle me i celkově) oblíbené herce. Za mě spokojenost, rád sem se pobavil.

Tři dny ke svobodě (2010)

Velmi slušný a napínavý krimi thriller. Začátek je sice trochu pomalejší, ovšem výborně se v něm seznámíte s postavami, se situací a tím vším s čím byste se ve filmu seznámit rozhodně měli, navíc i začátek jednoduše zabaví. Potom už přijdou různé plánovačky atd. a hned na to už vás Russell dostane svoji propracovanou hrou s agentama, kterou sem mu hltal absolutně všemi doušky. Navíc ten scénáristicky luxusně zvládnutý závěr filmu. Jedním slovem krása.

Ex Machina (2014)

Inteligentní thriller u kterého jsem byl při několika scénách napnutý jak struna. Takové domácí sci-fi s neskutečně odsípajicím dějem..ani na minutku jsem se díky mistrovsky zvládnutému scénáři nenudil a věřím, že když se na Ex machinu podívate tak se ani vy nudit nebudete.80%

Ostrov (2005)

Už jsem téměř zapomněl, jak chutná stará dobrá Bayovka, která i přesto, že má prostě tuny chyb a nepochopitelných scén jednoduše zabaví. Málokdy mě Bayovka zaujme svým příběhěm jako právě Ostrov a scénář zaručil, že snímek opravdu zabaví po celou dobu stopáže.