Jason Bourne (2016)

Co na zo říct z Jasona Bournea zde mámě vizuálně krásné béčko. Bezpodmětová naháněčka, která vlastně nepřišla s ničím novým. Nebýt té luxusní bitky nakonci, nejspíš bych se ani pro tři hvězdy nerozhodl. Závěr: Slabota.

Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (2015)

Prostě nuda, zdá se mi jako by se celou sérii chodilo kolem horké kaše a nic z toho. Pro mě nejsou Hunger Games (až na výbornou dvojku) jedna z těch povedenějších sérii a úsměv na tváři mi neudělal ani poslední díl. Závěr : Slabé zakončení série.

Děda je lotr (2016)

"Máš ptáka po dědovi, ne po tátovi, ten ho má po mámě". Málokdy se u těchto komedií opravdu upřímně zasměju a tady se to povedlo. Naprosto skvělá komedie se luxusními a hlavně vtipnými dialogy, ale i výborným příběhem. Mě si tenhle snímek prostě získal.

Creed (2015)

Vůbec se nebojím mladému creedovi napálit plnej počet, protože to jak si tvůrci s tímhle očekávaným snimkem poradili je prostě bravurní. Ani na chvíli jsem nezaváhal, film baví po celou dobu stopáže a mě naprostou dostal. Plno skvělých herců, udivujících zvratů a zápasů, při kterých jsem zadržoval dech, aby mi neutekla jediná rána. Tenhle novej Creed je jednoduše pecka.

Stážista (2015)

Neobyčejně obyčejný snímek. Tento film se zprvu tváří velmi všedně, ale časem zjistíte, že se jedná o velmi milý a sympatický snímek. De Niro se pro tuhle roli narodil a už od začátku jsem věděl že mu tehleta komedie sekne. Jedině bych možná zkrátil stopáž, ale jinak milá pohodovka.

Zootropolis: Město zvířat (2016)

Dosti zajímavá věc! Zápletka jak v normálních kriminálkách dává tehle pohádce, to co ostatní nemají. Skvělé scény s vtipně zmaknutými postavami dostávají tenhle animák do výšin.

13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (2016)

Tenhle film milovníky akce prostě bude bavit! Žádná velká vokecávačka a jde se na to , navíc akce je zde dobře natočená, skvěle sestříhaná a jednoduše zábavná. Stopáž také v pořádku.

Jízda švárů (2014)

Další černošská komedie, co má koule až po kolena! Já nevím co od toho čekat více. Samozřejmě je to tupá blbost, ale má za úkol pobavit. A to se jí u mě povedlo.

MI-5: Vyšší dobro (2015)

Když jsem viděl první minuty tohohle filmu, hned jsem si dokázal představit jak se bude tento snímek odvíjet i dál. Taková nemastná, neslaná špionážní taškařice! Mě se u tohohle zalíbila ta ponurá atmosféra , která byla opravdu skvělá a měl by ji mít každý takovíto film , ovšem celkově byl film dosti průměrný a v horších scénách naprosto nezáživný. Dále mi zde přišli dosti nesympatičtí herci. Závěr: Průměr .

X-Men: Apokalypsa (2016)

Super po vizuální stránce , ale to je tak všechno ! Ne že bych to celé protrpěl , ale pro mě už jsou X-Meni průměrná povinnost. Film zachraňuje začátek , který je aspoň z pohledu nějaké akce trochu povedený. Ovšem zbytek už je absolutně prokecaný a směřuje k tak akorát nesmyslnému konci. Efektama Krásný a drahý průměr.