Dagoussek

Dagoussek

Dagmar Valentová

okres Brno
"Přemýšlej o včerejšku, sni o zítřku, žij pro dnešek!"

• 12.6.2016  20:07

Kouzlo filmu tu vnímám dost, najdeme tu lásku, kapku akce, napětí, pěkné písně Whitney Houston a věrného strážce Kevina Costnera.

• 12.6.2016  17:33

Celý film jsem se ani nehla. Démoni, duchařina a navíc natočené na základě skutečných událostí, tak to je něco na mě, nebudu týden spát. Kvalitní horor.

• 11.6.2016  09:28

Super komedie s dvojicí, která se skvěle doplňuje a pobaví. Ford je jako vždy úžasný.

• 3.6.2016  20:27
    Oddělen (2011)

Depresivní, ale realné drama současné doby . . .aneb jak to vypadá na školách, kdy morálka dnešní mládeže je čím dál horší. . .

• 30.5.2016  21:28
    Ochránce (2005)

Komedie, která mě baví a vždy rozesměje. Vin Diesel je rozkošnej a má fakt pěkný prsa :-D

• 30.5.2016  11:25
    District 9 (2009)

Napínavý a fakt drsný sci-fi, kdy se člověk mění v mimozemšťana a zjišťuje, že kolikrát lidi tropí větší zlo než mimozemšťani a jak moc dobře chutná kočičí žrádlo. :-) Docela by mě zajímalo pokračování. . .

• 28.5.2016  19:03

Moc dojemný a krásný příběh s myšlenkou, že se nemá nikdy nic vzdávat bez boje.

• 22.5.2016  15:36

"Panebože, podívala jsem se na jeho penis!!" "Panebože, znova!!" :-D

• 14.5.2016  15:07
    Rebelka (2012)

Moc pěkná animovaná pohádka s pěkným a usměvavým příběhem. Rebelka chce změnit matku ve svůj prospěch a ta promění se v medvěda, díky tomu se sblíží. Neokoukaný námět.

• 6.5.2016  07:37
    Chcete být milionářem? (TV pořad) (2016)

V. Čecha nelze nahradit, to víme všichni, byl jednička. M. Vašut převzal roli zodpovědně, ale otázky čte moc rychle a nedává tolik prostoru na rozmýšlení. Také si myslím, že některé otázky jsou mimo rozsach základních vědomostí.

• 2.5.2016  09:49

Očekávala jsem jako všichni pařbu jako hrom a tady byli všichni střízliví, ale nebýt Alana, který je magnetem průšvihů, tak nuda. Alanova balící technika s lízátkem byla fakt nejnechutnější :-)

• 28.4.2016  21:26

Westerny nemám ráda, ale musím dát dvě * za J.Deppa, opět nezklamal, jeho přiblblé role mu prostě sedí a baví mě.

• 17.4.2016  18:49

Skvělý pohled, jak fungují vztahy mezi rodiči, dětmi a všichni navzájem. Ukazuje nám, jak špatně mezi sebou komunikujeme, navzájem díky nedůvěře či nesebevědomím si ubližujeme. A hlavně nám ukáže, že láska je mocná. Pěkně natočené.

• 17.4.2016  09:31

Pěkný scénář, kdy dědoušek vypráví své osudové životní lásce jejich příběh. Fakt krásně dojemné, ale hlavně asi spíš jen pro nás ženský. Musíte mít náladu a chuť, aby jste se do krásného, romantického, osudového příběhu naplno vžili.

• 16.4.2016  14:36
    Miami Vice (2006)

Tak začátek akčňáku jsem totálně nepochytila, ztrácela jsem se kdo je kdo. Po příchodu Isabelly, kdy se zamilují do sebe s agentem mě to začalo i bavit. A občas i nějaká střílečka, ale nejlepší na filmu byla hudba.

• 11.4.2016  18:36

Boj o přežití ve zmrzlé, zasněžené, ale fakt nádherné přírodě. Říkáte si, zda je možné přežít boj s medvědem v drsných podmínkách s myšlenkou na pomstu za vraždu jeho ženy a syna. A on to vážně dokázal.....,ale "wau" ze mě nevypadlo.

• 10.4.2016  14:04
    Kolonie (2013)

Napínavý akční film, hledáním přeživší v různých koloniích ve zmrzlé, zasněžené Zemi. . .a najednou konec a já mám plno otázek : "A před kým vlastně utíkali? Čím byli ti lidojedi nakaženi? A kdo nakonec přežil? " Jo, pěkná rytmická hudba. A kde bylo to sci-fi?

• 9.4.2016  19:08

Po prvním shlédnutí dobrá komedie s vtipným námětem, kdy se to zvrtne v jedné rodině - tři generace žen je zblblých do Costnera. Po druhém shlédnutí NUDA.

• 9.4.2016  16:43

To byla kravina. Parodie a komedie jakoby ve stylu hororu, to vážně nemusím. Dám jednu za orangutána :-D

• 9.4.2016  16:37

Akční film o terorismu v arabských zemí s agentem DiCapriem, který se snaží chytit úhlavního teroristu, ale není to jednoduché a tak se musí spojit s velitelem v Jordánsku tajných organizací, který lpí na důvěře a to v těchto akcích není jednoduché. Dodívala jsem se do konce, ale nechytlo mě to tak, jak jsem původně očekávala. Crowe mě tu vůbec nesedl.

• 3.4.2016  09:13
    Po krk v odpadcích (TV seriál) (2010)

Viděla jsem pár dílů a vždy se mě zvedá žaludek. Nedokážu se dívat na to pravidelně, je to pro mě, jako pro puntičkáře fakt náročné. Ale určitě to stojí za to se na pár dílů mrknout.

• 2.4.2016  11:19
    Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad) (2016)

Musím změnit hodnocení a komentář. Po dlouhé době na Nově dávají něco jiného než Superstar, Vyvolení, Hlas, atd.... Fakt mě to baví, mám ráda totiž hitovky a v podání známých herců či komiků je to vážně sranda :-)

• 2.4.2016  10:29

Hught Grant jako vždy gentleman, kterého by žádná neodmítla. Sandra Bullock pro něj pracuje ve dne v noci, nejdříve jako asistentka, pak kamarádka, nakonec z toho je láska. Mě se to líbí, pohodová a romantická komedie.

• 28.3.2016  19:22

Tak toto bylo pro mě hodně velké zklamání. Hodina a půl se nic nedělo a když už se začalo něco dít - Katniss se rozhodne s partičkou najít a zabít prezidenta, tak jsem očekávala velkolepý boj, akci jako hrom a ono zase nic. Tady nejde o to, kdo byl nakonec ten viník všeho zlého, ale jak toto ukončili.

• 28.3.2016  18:37
    Hunger Games (2012)

Scénář je zas o něčem jiném, co tu ještě nebylo a filmy tohoto stylu se mě líbí. Hraje tam skromná, silná hrdinka se srdcem na správném místě a která to umí roztočit s lukem. Najdeme zde lásku, boj, napětí, slzy, ale hlavně boj o přežití.

• 28.3.2016  11:06
    Rivalové (2013)

Nemám ráda formule, takže jména Hunt a Lauda mě nic neříkají. Začátek filmu nic moc, ale od nehody Lauda jsem se do děje vžila a začala více vnímat postavy a povahy obou rivalů. "Moudrý získá více od svých nepřátel, než hlupák od svých přátel."

• 27.3.2016  21:41

16letý kluk má deprese, chce spáchat sebevraždu a dobrovolně se ubytuje ve cvokhausu. Seznámí se s ostatními cvoky a ve finále jsou všichni šťastní. Takto to možná zní zajímavě, ale mě to nenadchlo.

• 27.3.2016  20:58
    Návrh (2009)

"Neumím plavat." "Ano, vím, proto je tu ta loď." Pohodová, skvělá romantická komedie, která mě vždy pobaví. Sandra Bullock je tady fakt skvělá a Reynolds je rozkošnej :-D

• 27.3.2016  11:08

S takovým super námětem, jsem očekávala fakt bomba skvělou a zábavnou komedii. Po půl hodině už jsem ani nedoufala. Nuda, nuda, nuda. Děcka mohli být mladší, vždyť to byl jak jejich starší brácha.

• 25.3.2016  08:25
    Malá mořská víla (TV film) (2013)

Německou pohádku poznám okamžitě. Naivní, zdlouhavé a nudné, chtěla jsem dát dvě *, ale ten konec mě nějak tady úplně nesedl, žádné drámo se nekoná? Vždyť si princ měl vzít tu vílu, nebo ne? :-D