Kokosy na sněhu (1993)

"Sanko, jsi mrtvej?" "Jo, vole." Skvělá a nezapomenutelná komedie na motivy skutečných událostí.

Kolonie (2015)

Dost drsné a napínavé drama, který musíte vidět. Obsazení skvěle vybráno a děj, na motivy skutečných událostí až mě mrazilo po zádech, jak toto se mohlo vůbec dít. Vypatlaný bůh Pius.

Kolonie (2013)

Napínavý akční film, hledáním přeživší v různých koloniích ve zmrzlé, zasněžené Zemi. . .a najednou konec a já mám plno otázek : "A před kým vlastně utíkali? Čím byli ti lidojedi nakaženi? A kdo nakonec přežil? " Jo, pěkná rytmická hudba. A kde bylo to sci-fi?

Kong: Ostrov lebek (2017) odpad!

Mám nebo nemám dát odpad? Další zbytečný film o Kingovi a snaha z něj udělat roztomilého plyšáčka. Nevím zda je to dobrý nápad, King či Kong má být příšera hrůzy a děsit, tak to proboha nepřekrucujte!!!! A o čem to vlastně bylo????

Kopačky (2008)

Komedie? Drama? Spíše nudná romantika.

Kosti a skalp (2015)

Zřejmě nebudu objektivní, potrvdilo se mi, že westerny fakt ne-e. Když psali, že je to spojené s hororem- byla jsem zvědavá. Takže asi tak.. dlouho nic a nic...až poslední půl hodiny, se začalo něco dít. Kapinka krve a řezání , špinaví a uječení indiáni a The End.

Kostka (1997)

Matematika není můj šálek kafe, tak jsem v počtech plavala. Film napínavý s velkým očekáváním, jak to dopadne, ALE chyběl mi důvod a pointa vytvoření Kostky.

Koupili jsme ZOO (2011)

Hodně pomalé tempo jednoho rodinného slaďáku spojená s koupí ZOO. Chvílemi se to dalo, ale zbytecně protáhlé a nudné. Matt Damon mě nepřesvědčil.

Kouzelník Žito (2018) (TV film) odpad!

Celé se to nepovedlo, ať už to bylo obsazením, zdlouhavým dějem, či hudbou. Nesmrtelná Bohdalka ať se na to už vyprdne. Na Štědrý den bych čekala rozhodně něco jinýho.