Ženatý se závazky (1987) (seriál)

Na toto se dívat pořád dokola, tak asi zešílím. Pár vtipných momentů tam je, ale je to tak strašně debilní a stupidní. Už úvodní píseň hlásá, že vstupujete na vlastní nebezpečí :-D

Co mám na tobě ráda (2002) (seriál)

Celkem zábavné, jen ten smích by měl být tam, když je to opravdu k smíchu. Mám ráda Amandu a s Jennie jim to fakt sedlo. A když se objeví idol Luke Perry, tak je o zábavu postaráno.

Deadpool (2016)

Superhrdina to rozhodně pro mě není, podstatě se snažil zachránit jen sebe a svůj ksicht a pak jeho holku. Je to spíš pro chlapy, najdou tu sex, super hlášky ( jediné co mě bavilo). Mě tu chybělo srdce, napětí, zkrátka co by měl komiks mít.

Jak básníkům chutná život (1987)

"Primáři, už jste zjistili, kde skončila moje noha?" Nejlepší je to až v Bezdíkově s ukecanou sestřičkou. "Musíš Kájo, musíš. "

Závod s časem (2013) odpad!

Kobra 11 film nebo když se díváte na někoho, kdo hraje na PC hru Need for Speed. . .

Obhájce (2011)

Miluji napínavé thrillery, kdy nevíte jak to skončí. Už jsem ani nedoufala, že to skončí tak jak jsem chtěla, tedy spravedlivě. Obsazení bylo skvělé. Jen mě bylo líto sympatického vyšetřovatele :-(

Top Gun (1986)

Na tento romantický a akční doják musím mít náladu a chuť, abych si ho vychutnala a úplně nejvíc žeru tu veškerou muziku, i cd jsem si sehnala. Tom je tu k sežrání. . .

Láska na kari (2014)

Nekonečně dlouhý film o indické rodině, která chce ve Francii otevřít restauraci 30 metrů od vyhlášené restaurace a bojují mezi sebou až se do sebe nakonec všicky zaláskují.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Bylo to strašně dlouhé, smutné, nostalgické, dojemné, dokonalé a dechderoucí. Skvělý nápad, ale něco mi tam chybělo, více štěstí či radost. Kdyby tam nebyl dědoušek, kterého uhodil sedmkrát blesk, tak se snad ani nezasměji.

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Fantasy pohádka na planetě Mars, kde vládnou zelené čtyřruké potvory a bojovník Virgínia ze Země, který to tam rozproudí a samozřejmě tu nechybí láska. A zelený mazlíček pes je nejlepší.