REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Boj o přežití ve zmrzlé, zasněžené, ale fakt nádherné přírodě. Říkáte si, zda je možné přežít boj s medvědem v drsných podmínkách s myšlenkou na pomstu za vraždu jeho ženy a syna. A on to vážně dokázal.....,ale "wau" ze mě nevypadlo.

Kolonie (2013)

Napínavý akční film, hledáním přeživší v různých koloniích ve zmrzlé, zasněžené Zemi. . .a najednou konec a já mám plno otázek : "A před kým vlastně utíkali? Čím byli ti lidojedi nakaženi? A kdo nakonec přežil? " Jo, pěkná rytmická hudba. A kde bylo to sci-fi?

Co je šeptem... (2005)

Po prvním shlédnutí dobrá komedie s vtipným námětem, kdy se to zvrtne v jedné rodině - tři generace žen je zblblých do Costnera. Po druhém shlédnutí NUDA.

Soumrak mrtvých (2004)

To byla kravina. Parodie a komedie jakoby ve stylu hororu, to vážně nemusím. Dám jednu za orangutána :-D

Labyrint lží (2008)

Akční film o terorismu v arabských zemí s agentem DiCapriem, který se snaží chytit úhlavního teroristu, ale není to jednoduché a tak se musí spojit s velitelem v Jordánsku tajných organizací, který lpí na důvěře a to v těchto akcích není jednoduché. Dodívala jsem se do konce, ale nechytlo mě to tak, jak jsem původně očekávala. Crowe mě tu vůbec nesedl.

Po krk v odpadcích (2010) (seriál)

Viděla jsem pár dílů a vždy se mě zvedá žaludek. Nedokážu se dívat na to pravidelně, je to pro mě, jako pro puntičkáře fakt náročné. Ale určitě to stojí za to se na pár dílů mrknout.

Tvoje tvář má známý hlas (2016) (pořad)

Musím změnit hodnocení a komentář. Po dlouhé době na Nově dávají něco jiného než Superstar, Vyvolení, Hlas, atd.... Fakt mě to baví, mám ráda totiž hitovky a v podání známých herců či komiků je to vážně sranda :-)

Láska s výstrahou (2002)

Hught Grant jako vždy gentleman, kterého by žádná neodmítla. Sandra Bullock pro něj pracuje ve dne v noci, nejdříve jako asistentka, pak kamarádka, nakonec z toho je láska. Mě se to líbí, pohodová a romantická komedie.

Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (2015)

Tak toto bylo pro mě hodně velké zklamání. Hodina a půl se nic nedělo a když už se začalo něco dít - Katniss se rozhodne s partičkou najít a zabít prezidenta, tak jsem očekávala velkolepý boj, akci jako hrom a ono zase nic. Tady nejde o to, kdo byl nakonec ten viník všeho zlého, ale jak toto ukončili.

Hunger Games (2012)

Scénář je zas o něčem jiném, co tu ještě nebylo a filmy tohoto stylu se mě líbí. Hraje tam skromná, silná hrdinka se srdcem na správném místě a která to umí roztočit s lukem. Najdeme zde lásku, boj, napětí, slzy, ale hlavně boj o přežití.