• Fantasy

Šarlatán (2020)

Skvělé výkony obou hlavních protagonistů.

Smrt na Nilu (2022)

Moc dlouhý - pomalý start, ale je to takový odpočinek pro začátečníky. Vraha jsem mimochodem odhalil!

Spider-Man: Bez domova (2021)

Asi nejhorší Marvelovka, co jsem viděl. Jako jasně, měl jsem velká očekávání - aby ne, když vše zajímavé se ukázalo v traileru - a prostě to dopadlo blbě. Bylo to plytký, nemělo to náboj, nemělo to vtip. Ale alespoň poučení pro příště a to především pro tvůrce: “If You Expect Disappointment, Then You Can Never Really Get Disappointed” Nakonec jsem rád, že si ve filmu zahrál poměrně důležitou roli alespoň jeden Čech. Ikdyž tedy ne přímo, ale alespoň jeho ježek v kleci… mrk mrk.

Harry Potter: Bradavický turnaj čtyř kolejí (2021) (pořad)

Vlastně vůbec nerozumím k čemu to existuje... otázky nebyli ani tak o znalostech Harryho Pottera jako spíš náhodný věci z filmu - jakej gauč měli? Kdo to má jako vědět? a fascinuje mě to 'náhodně vybraní soutěžící' = homosexuál, černoška, senior... chyběl mi tam někdo disabled, ale to předpokládám bylo v dalších dílech. Haha.

Matky (2021)

Velmi pozitivně překvapilo. Myslím, že většina lidí ze setrvačnosti dala málo, protože češký.

Ledové království II (2019)

Asi je blbý, když tě u muzikálu nebaví muzika. Řemeslně skvěle zvládnutý ale stejně to nějak nefungovalo na plno. Myslím, že jednička nastavila laťku hodně vysoko, ale i tak důstojné pokračování. Spousta dobrý nápadů, některé ale bohužel nevyslovené nebo nedořečené. Škoda. I tak musím dát o něco víc než tři.

Shoky & Morthy: Poslední velká akce (2021)

Druhá polovica filmu ovela lepšia. V tej prvej to naozaj neštálo za nič. Naprieklad ta poslovensky hovorjucí češka. To bolo fakt špatné. Ale celkovo to vizeralo pekně, mali to dobre spravené.

Hadi v letadle (2006)

Kdo dal hodnocení nižší než 9/10, tak to nepochopil!

Proč Havel? (1991)

Skvělý. Plný český hrdosti.