tucnak

okres Praha

homepage

<< předchozí 1 2 3
    • 29.6.2013  13:41

Pokud někoho z vás někdy zajímalo, zda jde natočit celovečerní film podle článku v časopise, Bling Ring vám odpoví ...že nejde.

• 12.2.2011  22:21

To jsem nečekala, že v Harry Potterovi narazim i na pohřeb Ewoka.

• 14.1.2011  01:27

Nepříjemně zvláštně povědomé. Ale krásné.

• 9.1.2011  01:02
    Zakázaný člověk (TV film) (2009)

Nachystejte kapouna, na oběd jsem zpátky. Zpracování příběhu Esa Havlíčka sice mohlo dopadnout hůř, ale taky daleko líp.

• 11.10.2010  17:59

I'm in lesbian with this movie.

• 5.7.2010  02:51

Potřebovala bych slovo nevšednější než "magické", míň patetické než "hluboké" a citlivější než "krásné". All is love. Jen škoda, že jsem to neviděla dřív a tak jak jsem to plánovala. V tu dobu by tam určité momenty fungovaly až absurdně kouzelně.

• 16.6.2010  10:38
    Chlupatá odplata (2010)

Prosím, už žádné skunky

• 5.6.2010  01:24

Tentokrát děkuju všem bohům, že jsem měla nějaká očekávání! Po shlédnutí zdejších komentářů jsem čekala absolutní katastrofu, která se ale naštěstí nedostavila. Sice si teď nevybavim jedinou výraznou věc co by mě zaujala, jako celek to taky moc nedrží, ale peněz nelituji. Bavila jsem se. Sice asi ne tak dobře, jako zbytek upištěného kinosálu, ale celkem jo. (Jen teda závěrečné odhazování burek bylo už hóóódně přes čáru)

• 31.5.2010  14:59

Ok, po druhém shlédnutí přidávám jednu *, protože pouhé dvě si to opravdu nezaslouží, ale stejně to jde mimo mě. Velkou oklikou. Přes hory, přes doly, bůhví kudy.

• 26.5.2010  15:42
    Tarzan (TV seriál) (1991)

Ježiš Tarzan! Jak jsem jen na tohle dílo mohla zapomenout!

• 3.5.2010  08:46

Šest let se na ten film těšim a nakonec jim to ne a ne uvěřit:-(

• 23.4.2010  09:53

Příběh šel dost mimo mě a nedokázal udržet moji pozornost. Možná proto, že byl totálně přebitý šílenými výjevy, které občas naprosto okouzlovaly svou kýčovitostí dovedenou k dokonalosti= dovedenou přesně na samou hranici, kdy se z krásného kýče stává kýč otravný a nehezký. Ale bohužel, tuto hranici dost často i překračovaly. A čím víc nad tím přemýšlím, tím víc kýč otravný přebíjí kýč krásný. Proto nakonec nedám zamýšlené tři, ale snížím na dvě*.

• 14.4.2010  09:18

Nepochopila jsem chování ani jedné z postav a navíc postava hlavní, slizký Al, mi byla nesympatická až k nesnesení. Jediné, co tu můžu hodnotit kladně, jsou Angelinina prsa. Ta to vytáhla na jednu hvězdičku.

• 7.4.2010  22:36
    Kněžna Libuše (2009)

Ale zároveň je to perla za 5*. Hadi, krtci ba i vypelichaný sokol by to jistě potvrdili. Že, Marku? "Yeah."

• 28.3.2010  20:41
    Nový svět (2005)

"Nudné........... Žádná akce, žádné drama........... Neslané nemastné..............Bez nosné příběhové linie........." ??? To jsem zas koukala na něco uplně jiného? Prostě si k těmto a podobným výkřikům představte naprostý opak a to je zhruba můj komentář.

• 18.11.2009  20:20
    Dnes zemřeš! (2005)

"Teď spi. Ráno mi povíš co se ti zdálo a já ti řeknu co si o tom myslím." Zadumaný Segal je to nejhorší, co jsem za poslední dobu viděla. Brrr.

• 21.10.2009  23:14

Tak já nevim jestli jsem viděla jiný film, ale mě toto absolutně nevzalo. Klišovitý příběh, vše stokrát viděné, jen zabalené v moderním hávu. A proboha, co to vykrádání/parodování Přeletu nad kukaččím hnízdem? To se fakt nedá v léčebně vymyslet nic jiného, než mejdan se šlapkama a umluveným nočním ošetřovatelem? Čím víc nad tím přemýšlím, tím míň se mi to líbí. Z podobného prostředí jsem viděla britský G:MT Greenwich Mean Time a ten mě naprosto dostal. Ten ze mě ždímal emoce, zatímco toto se zmohlo jen na ... vlasně ani nevim na co. Asi na nic.

• 24.9.2009  09:17
    District 9 (2009)

Začátek fantastický! První půlka výborná. Ale zbytek s příběhovou linkou už trochu zaostával. Škoda škoda těch pár typicky trapně amerických motivů- zlý voják, který přežije všechno a nakonec se střetne tváří tvář s hrdinou; věty typu- nemůžu tě tu nechat- jdi, mysli na svého syna, apod. Kdyby tohle vynechali, a místo toho film více zesyrověli ve stylu první poloviny (například vjezd do slumu byl naprosto neuvěřitelně intenzivní), dala bych za 5. Ale takhle musím...... ne kašlu na to, stejně musím dát za pět, protože i přes ty chyby se něco takového jen tak nevidí.

• 18.9.2009  22:25

Potenciál tam byl, zajímavý námět, spousta vtipných nápadů, fakt jsem se těšila... Ale neříkejte mi, že by se to neobešlo bez těch nevkusných a trapných momentů.

• 23.8.2009  11:04
    G. I. Joe (2009)

Tohle bylo tak blbý, až to bylo vtipný. Ale ne tak vtipný, aby to bylo dobrý.

• 23.8.2009  09:36
    Bruno (2009)

"Üniversal" bylo nejlepším vtipem filmu. Tohle už Cohen přehnal. Borat byl výborný vtipný film s jednou nechutnou scénou. Brüno je nechutný film s pár dobrými konverzačními vtipy (kterým se, bohužel, v kině nikdo nesmál) a parádním rozhovorem s Harrisonem Fordem. Škoda. Měla jsem zůstat u traileru a propagačních materiálů, ty se povedly.

• 3.6.2009  13:08
    Román pro ženy (2004)

Čekala jsem, že to bude hrozný. Ale nečekala jsem, že to bude ještě horší než jsem čekala.

• 2.4.2009  07:57

Šílenost, ale celkem zábavná

• 1.4.2009  23:46
    Regarding Ardy (TV film) (2003)

Ještě že tu Brooke Shields kluci mají, že jim takhle pomohla:-)

• 10.3.2009  10:50
    10 způsobů lásky (TV film) (2008)

Nuda. A proč se sakra ta těhotná pořád nalejvala šampusem?

• 16.2.2009  15:53
    Hop nebo trop (TV seriál) (2004)

Já nevim, vždyť oni jsou tam jen pořád na sebe naštvaný, to mělo být jako zábavný? Dvě hvězdy jen za Kvasničku:-)

• 16.2.2009  15:50
    Duch (1990)

Já chci její byt! (Asi to nemá v komentářích co dělat, ale to je prostě to první, co mě napadne, když si na ten film vzpomenu;-)

• 4.2.2009  22:31
    Helena a její chlapci (TV seriál) (1992)

Fíha, na to si pamatuju, rychle domů z odpoledky, ať stihneme "Krikriho"! :-D A bylo to tak hluboký a dojemný- třeba jak se ten jeden musel chudák ostříhat, to jsem brečela snad dva dny:-) Ze sentimentu nedám odpad, takže za jedna.

• 26.1.2009  20:25
    Láska je Láska (TV seriál) (2004)

Někdo se tu v komentářích vyjádřil v tom smyslu, že se v tomhle seriálu řeší hovadiny. Já mám naprosto opačný názor. Pro mě je to konečně seriál o něčem. O něčem jiném. A nejenom v tom smyslu, co se první nabízí:-)

• 7.1.2009  11:09

Děsnej dabing