asfalt

Martin Stoček

okres Plzeň

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 5.9.2014  18:12
    Stálo to za to (amatérský film) (2013)

Nadhodnotené, no aj ja som z Humenného a podporujem mladých umelcov :)

• 27.1.2014  13:13

Najhnusnejší film aký som kedy videl...

• 23.10.2013  19:40
    Babovřesky (2013)

V Kameňáku boli aspoň vtipy...

• 25.7.2013  21:15
    Experiment (2005)

Nepodarená ukážka všetkých klišé.

• 18.2.2013  19:33
    Mistři Hazzardu: Jak to začalo (TV film) (2007)

Pri sledovaní tohto filmu som sa iba rozčuľoval. Čo asi pre žáner "komédia" nie je správne.

• 23.1.2013  09:37

Len hviezdne obsadenie nevyrobí aj hviezdny film.

• 23.1.2013  09:33

Áno, to moje hodnotenie je fakt prehnané, ale neviem si pomôcť. Je to prvá komédia s E.Murphym, v ktorej mi neliezol na nervy. Navyše postava C.Afflecka sa mi fakt páčila a B.Stiller konečne nebol "ťuťko". Navyše to pôsobilo dosť veľkolepo a Alan Alda snáď ani nestárne :)

• 21.1.2013  12:07

Všetci vieme, čo od tejto filmovej série môžeme čakať. A teda sú len dve možnosti, buď to odignorujte a garantujem vám, že o nič svetoborné neprichádzate, alebo prepnite na "užívací mód" a zabavte sa pri tom.

• 18.1.2013  09:53
    Cosmopolis (2012)

Rozhodne treba odignorovať tunajšie hodnotenie a smelo si ten snímok pustiť. Snáď treba prekusiť len ten pomalší rozbeh. Pattinson konečne hraje a vedľajšie postavy sú tiež výborné. Ak nepatríte do "tvajlajt-fanklubu" a viete sa odosobniť od neznášanlivosti k Pattinsonovi a film je pre vás viac ako len zabijak času či nudy, tak si túto jazdu bielou limuzínou určite užijete. Ja teda rozhodne začínam prichádzať Cronenbergovi na chuť.

• 23.11.2012  21:00

Nedať päť hviezd je číry alibizmus a vyhovárať sa na dokonalosť predchádzajúceho dielu je úbohé. UPDATE po druhom vzhliadnutí: Ešte nikdy, opakujem NIKDY nebol Batman tak skutočný. Je vidieť, že Nolan si posledný diel vychutnáva plnými dúškami púšťa sa do vecí, ktoré by si predtým nedovolil len preto, lebo môže.

• 23.11.2012  08:22
    Méďa (2012)

Mám slabosť pre Milu Kunis :) .............. a tiež pre vulgárnych plyšových medvedíkov :)

• 2.10.2012  10:58
    Na věky věků (TV seriál) (2012)

To na čom boli postavené Piliere Zeme tu absentuje. Hovorím o veľkolepej výprave. Ak by seriál nebol natočený na motívy známeho námetu, tak by zapadol prachom.

• 7.9.2012  10:37

Snímka má svoje kvality, ale... je až nechutne bay-ovská. Tiež ma prekvapil nie naplno využitý potenciál najzaujímavejšej postavy v podaní Liama Neesona (v strednej časti filmu sa úplne vytratil). A na to, že logika niekoľkokrát "pokulhávala", sme si už aj popri iných akčných filmoch stihli zvyknúť :) Dalo by sa to zhodnotiť asi takto: Prvá polovica Armageddon, druhá Transformers.

• 12.8.2012  13:09
    Titanic II (2010)

Skrátka mi to nedalo a musel som si to pozrieť :D

• 30.7.2012  10:11

Liezol ten chlapec na nervy iba mne???

• 24.7.2012  10:39

K tomuto je zbytočné niečo písať. Treba vidieť!!!

• 24.7.2012  10:35

Jedna z najlepších komédií aké som videl. A to som ju vzhliadol prvýkrát po 20 rokoch od jej vzniku :) V tomto filme všetko dokonale funguje.

• 24.7.2012  10:34

Dokonalé!!! A prečo len štyri hviezdy? Lebo je to dokonalé!!!

• 23.3.2012  18:41

Rovnaký prípad ako Cameronov Avatar. Technická dokonalosť bez duše a s príbehom, ktorý ničím neprekvapuje. Škoda, Spielberg totiž dokáže omnoho viac...

• 12.7.2011  18:47
    Drive Angry (2011)

N.Cage je drsný, A.Heard je sexy, W.Fitchtner je cool. Ja som sa pekelne dobre bavil. Guilty pleasure.

• 12.7.2011  18:23

Catherine Hardwicke nie je nešikovná a Amanda Seyfried bola trefa do čierneho (stále mám pred očami jej veľké vystrašené oči). Škoda málo konzistentného scenára, ktorý niekedy naozaj vnucoval úsmev na tvári, ale kašľať na to, veď pozeráme Červenú Čiapočku :-)

• 2.7.2011  18:49

Nehorázna vykrádačka prvej časti, ktorá nehorázne dobre funguje :-)))

• 7.4.2011  21:28

Keďže šlo o film ovenčený oscarmi, čakal som veľa. No musím konštatovať, že som ostal sklamaný. Z tohtoročných nominácií sme mali možnosť vidieť lepšie kúsky. Vyzdvihnem len niekoľkokrát chválený výkon Colina Firtha a prácu kameramana. Inak ničím zvláštny, či výnimočný film. Zhrnul by som to do jednej vety: "Takto si predstavujem poctivo natočený film, avšak bez výnimočných zásluh."

• 13.2.2011  13:53

Vtipné, akčné, dobrodružné, sympatický casting, krásna scenéria. Ultimate guilty pleasure.

• 29.11.2010  21:25
    Vetřelec (1979)

Celé dve hodiny som bol napätý a nechápal som, že aj hľadanie mačky môže byť tak neskutočne napínavé. Bravó Pán Scott.

• 23.11.2010  01:55

Half - Blood Prince dostal 3*, zákonite musím dať tentoraz hviezdy 2. No jedno uprieť nemožno: veľmi vydarená promotion.

• 16.10.2010  11:28

Len jedna vec... Najhorší casting aký som kedy videl.

• 15.10.2010  18:58
    Tupíři (2010)

Sparodovať paródiu je fakt umenie a už len preto, že to nebolo o nič horšie ako originál, tak tie dve hviezdy dám.

• 13.10.2010  09:54

Pri sledovaní tohto filmu som sa cítil trápne, to o niečom svedčí...

• 10.10.2010  03:29
    Predátoři (2010)

Brody sa tak snaží, že mu to skrátka musíte veriť. Film predčil moje očakávania, i keď som mal menšie obavy, ako sa s týmto žánrom N. Antal vysporiada.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9