Zemřít pro... (1995)

prumer. nemela jsem rada postavu Nicole Kidman, ale aspon jsem souhlasila s jejim negativnim nazorem na deti. || ❝𝐀𝐧𝐲 𝐭𝐢𝐦𝐞 𝐢𝐭 𝐫𝐚𝐢𝐧𝐬, 𝐨𝐫 𝐰𝐡𝐞𝐧 𝐭𝐡𝐞𝐫𝐞'𝐬 𝐭𝐡𝐮𝐧𝐝𝐞𝐫 𝐚𝐧𝐝 𝐥𝐢𝐠𝐡𝐭𝐧𝐢𝐧𝐠, 𝐨𝐫 𝐰𝐡𝐞𝐧 𝐢𝐭 𝐬𝐧𝐨𝐰𝐬, 𝐈 𝐡𝐚𝐯𝐞 𝐭𝐨 𝐣𝐚𝐜𝐤 𝐨𝐟𝐟.❞ 💍🔫

Heathers (2018) (seriál)

moc me to nezaujmulo; hezky herci, ale ten pribeh mi vubec nesedl - original byl lepsi.

Polibek před smrtí (1991)

Joe Goldberg v 90. letech. prumerny thriller; hlavni herecka nebyla zas tak hrozna; Matt Dillon byl ale dokonalej a kvuli nemu me film bavil.

Curse of Aurore (2020)

docela zajimavy; kinda creepy; pribeh byl ale hodne basic. miluju found footage horory, ale tenhle byl takovy slabsi - hlavne konec byl rychly a moc se tam toho nestalo; libila by se mi spis dejova linka se sektou (“1AM meeting”), nez se samotnym duchem.

Smrtící atrakce (1988)

“𝚅𝚎𝚛𝚘𝚗𝚒𝚌𝚊, 𝚢𝚘𝚞 𝚕𝚘𝚘𝚔 𝚕𝚒𝚔𝚎 𝚑𝚎𝚕𝚕.” - “𝚈𝚎𝚊𝚑? 𝐈 𝐣𝐮𝐬𝐭 𝐠𝐨𝐭 𝐛𝐚𝐜𝐤.” 🍒💋🍒💄🥤

Ďábel (2020)

❝𝐎𝐧𝐥𝐲 𝐢𝐧 𝐭𝐡𝐞 𝐩𝐫𝐞𝐬𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐨𝐟 𝐝𝐞𝐚𝐭𝐡 𝐜𝐨𝐮𝐥𝐝 𝐡𝐞 𝐟𝐞𝐞𝐥 𝐭𝐡𝐞 𝐩𝐫𝐞𝐬𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐨𝐟 𝐬𝐨𝐦𝐞𝐭𝐡𝐢𝐧𝐠 𝐥𝐢𝐤𝐞 𝐆𝐨𝐝.❞

Zevlovat a prudit (2009)

vic filmu s psychopatama v hlavni roli, prosim! tak tohle byla hodne divna komedie; scena v “the crossroads” byla nejlepsi - pekne jim tam dal do drzky😁 na konci uz moc film nedaval smysl, takze snizuji hodnoceni; mohli se spis ridit jenom jedne casti pribehu (prace policajta nebo chyceni uchylaka, vyberte si), ale jinak super! || ❝𝐈𝐭'𝐬 𝐥𝐢𝐤𝐞 𝐦𝐲 𝐦𝐨𝐦 𝐚𝐥𝐰𝐚𝐲𝐬 𝐬𝐚𝐢𝐝: 𝐲𝐨𝐮 𝐜𝐚𝐧 𝐩𝐨𝐥𝐢𝐬𝐡 𝐚 𝐭𝐮𝐫𝐝, 𝐛𝐮𝐭 𝐢𝐭'𝐬 𝐬𝐭𝐢𝐥𝐥 𝐚 𝐩𝐢𝐞𝐜𝐞 𝐨𝐟 𝐬𝐡𝐢𝐭.❞ 👮🏻‍♂️🔫

Zářivá světla velkoměsta (1988)

moc pekny film, na zacatku trochu pomalejsi, ale ke konci se rapidne zlepsoval. boj se zavislosti je tezky, ale je jeste tezsi, kdyz se obklopujeme lidmi, kteri nasi zavislost prohlubuji. vyhodme tyto lidi pryc z naseho zivota a budme s temi, se kterymi ten boj zvladneme - jsem strasne rada, ze si tohle na konci jamie uvedomil. michael j. fox, i kdyz nemel oblicej typickeho alkoholika (byl straaasne cute, coz opilci vetsinou FAKT NEJSOU), zahral roli uplne perfektne! taky se mi libila “reprezentace” lgbt komunity ve filmu -> (nejspis) gay postava, lesbicky par a trans zena♡ || ❝𝐘𝐨𝐮 𝐚𝐧𝐝 𝐀𝐦𝐚𝐧𝐝𝐚...𝐰𝐨𝐮𝐥𝐝 𝐦𝐚𝐤𝐞 𝐚 𝐭𝐞𝐫𝐫𝐢𝐟𝐢𝐜 𝐜𝐨𝐮𝐩𝐥𝐞.❞ 🍷💊

Maniak (1996)

tak to bylo hodne zajimavy zpracovani Cerveny Karkulky! nenudila jsem se, ale i tak me pribeh moc nezaujal; tyhle modernejsi zpracovani na klasicky pohadky (nebo na knihy celkove) se mi libi, ale tohle mi nejak nesedlo. oba hlavni herci uzasni; pobavila me scenka v aute, jak ho tam mlatila tou pistoli a prekvapila ta posledni, kdy si Mr. Wolveton lehnul misto babicky; to bylo vazne genialni! anyway, docela slusna podivana - 3 a pul hvezdicky. || ❝𝐓𝐡𝐞𝐦'𝐬 𝐬𝐨𝐦𝐞 𝐛𝐢𝐠 𝐮𝐠𝐥𝐲 𝐟𝐮𝐜𝐤𝐢𝐧' 𝐭𝐞𝐞𝐭𝐡 𝐲𝐨𝐮 𝐠𝐨𝐭, 𝐁𝐨𝐛.❞ 🐺🔪

Bezmocná (1995)

uzasny teen filmecek; krasny outfity, nadherna love story a good ending. posledni dobou se taky citim bezmocna, takze jen cekam na nejakyho nevlastniho brachu, ktery se do me zamiluje😁😁 ...to byl samozrejme vtip. as if!