Ženy v běhu (2019)

Co k tomu asi jiného říct než to, že tekly slzy proudem. Skvělé hlášky v průběhu celého filmu. Děti perlily, ženský perlily a Vetchý je prostě talent. Ikdyby celý film stál za ho...(což nestál), tak on prostě bude skvělej. Navíc je na něj pořád dobrý pohled :-), ten chlap zraje jako víno. Ale bacha, tenhle film dokázal tak zapůsobit, že jsem hned dostala chuť si zaběhat. Ale.....je zima....takže nic....do léta mě to snad přejde.

Super (2010)

Pro mě to moc super nebylo. Asi to mělo být vtipný, ale mně to moc vtipný nepřipadalo. Takový laciný humor. Jistá podobnost s Kick ass, ale bylo to natočeno ve stejném roce, takže nikdo od nikoho neopisoval. Ale s Kick ass se to vůbec nemůže rovnat. Za mě zbytečně moc brutální. U takového filmu, braného spíše komediálně, mi to vadí. Navíc hlavní postava celkem nesympatický dement, takže ani nebylo komu fandit :)

Robin Hood (2018)

Přesně jak jsem si myslela. Nové zpracování Robina Hooda není zdaleka tak špatné, jako je jeho hodnocení na čsfd. Ano, bylo to malinko sci-fi....koně prorážející dřevěná vrata nejsou moc reální. Ale je to prostě zase něco trochu jiného. Pro mě je to lepší zpracování než s Russllem Crowem, ale samozřejmě není lepší a ani v budoucnu nenatočí dokonalejší zpracování, než legendárního Robina Hooda s Kevinem. Myslím si, že právě proto tolik uživatelů dalo tak nízké hodnocení. I já jsem se neubránila očekávání, že velká část děje se bude odehrávat v lese a že Mariana bude urozená lady...ale tak jako přežila jsem to i bez toho :)) Popravdě v tomhle zpracování je kvalitní herecké obsazení, skvělá hudba i děj a v neposlední řadě záběr na dokonale vypracované tělo Tarona (chlapeček zamakal :D). Jediná věc, která mi na tom filmu vadila, a právě proto jsem snížila o jednu hvězdu, byl částečně otevřený konec, nebo-li náběh na pokračování, ke kterému samozřejmě nikdy nedojde, protože tenhle film se zapsal jako všeobecný propadák. Doufám, že můj milovaný Taron za tenhle film nedostane malinu.

Nepříčetná (2018)

Nic extra. Kdovíjak mě to nechytlo. Už jen proto, že jsem to byla schopná večer vypnout v té nejnapínavější části a jít vklidu spát, si to nezaslouží víc jak 3 hvězdy. A trochu přehnaný. Samozřejmě jako obvykle nemohla chybět nesmrtelná role špekatého padoucha s výbornou fyzičkou.

Halloween (2018)

A přesně proto se nedívám na tenhle druh hororů. Protože je to jeden shit vedle druhýho. Téměř vše přitažené za vlasy. Michael je snad převlečený Chuck Norris, protože jinak si neumím vysvětlit přežití rány pajzrem, střelnou ránu, srážku autem a množství bodných ran. Navíc opět řádka nesmyslných jednání...pošlu potencionální oběti k bábě do baráku, protože tam je to nejbezpečnější místo, ale proč bych tam už posílala policejní ochranu, ta přece může čumět někde kilák od baráku na cestě. A samozřejmě když už se mi podaří Majkla bacit, tak proč bych se ho snažila dorazit, to radši začnu utíkat po schodech, protože pak by ve filmu mohla chybět kultovní scéna chycení oběti za nohu. Jo a samozřejmě každý z nás, kdyby viděl vybouraný vězeňský autobus a kolem kupu zmateně chodících vězňů, by určitě hneeeed vylezl z auta, aby se těch pošuků zeptal, jestli jsou cajk, no to víš že jo... Ježiš mě to tak vytočilo, že snad o hvězdu snížím. Jak tohle může mít 70%...

Aquaman (2018)

Ač jsem se dobře bavila, nedokážu se vyhnout srovnání DC a Marvel. Nevím, jak to ten Marvel dělá, ale pokaždé je vtipnější i temnější zároveň. Ať natočí co natočí, tak mám vždycky chuť se na to podívat znovu. Aquaman je dobrá podívaná, ale tak jako jednou a dost. Spíš taková pohádka pro dospělé. Navíc některé scény byli přes čáru. Např. nesmrtelný padouch, do kterého tluče jak chce, vybouchne mu hlava, ale stejně nezhebne a to je vlastně jenom člověk. Nebo pětiminutový záběr na Aquamena, který tam stojí jak manekýn a ......prostě stojí... To ale neznamená, že na DC zanevřu. Půjdu na dalšího Aquamena, Supermana, Wonderwoman a na cokoliv suprerhrdinovského, co ještě ještě natočí. Moje očekávání už budou nulová, tím spíš se ale těším, až mi DC jednou vyrazí dech.

Hokejový zázrak (2004)

Tohle šlo naprosto mimo mě. Já prostě amíkům v hokeji nemůžu fandit. Nemůžu! A to ani ve filmu. Věřím, že v USA je to top, ale mě to nic neříká. Ideální konec by byl, kdyby vyhrálo ČS. Až natočí filmy o Naganu, tak budou slzičky dojetí a husí kůže, ale jinak mě hokej ve filmu nechává chladnou. Navíc ty dojemné kecy a hudba....brrr.

Bohemian Rhapsody (2018)

Někde jsem četla, že Bohemian Rhapsody je takový ten pocit, kdy vám každá vteřina filmu stojí za to, aby jste v jeho průběhu neodešli na wc, ikdyž se vám taaak moc chce.... :) Jinde že BR má jedinou vadu a ta je, že trvá pouhé dvě hodiny. Já se ztotožňuji s každým z těchto postřehů a i se všemi ostatními, které kladně reagují na tenhle film. V podstatě jsem měla problém napsat jakýkoliv koment, protože jsem na konci zůstala "PAF" a "PAF" jsem z toho pořád. Po dlouhé době film, na který bych šla do kina podruhé. Kdo si ho chce pořádně vychutnat, tak by do toho kina měl zajít taky, protože tam to má tu správnou atmosféru. A jen málokdo odolá, aby si po skončení nezašel na youtube a nepustil si live aid.

Venom (2018)

Na tomhle filmu mi vadili 2 věci. Dabing Michelle WIlliams (mám radši originální znění, ale neměla jsem na výběr) a účes Michelle Williams a la prdel na hlavě. Nádherná ženská, takže nechápu, proč ji tohle udělali. Nehledě na to, že tenhle účes měla v průběhu celého filmu, což mi přišlo jako největší sci-fi, protože já během týdne vystřídám minimálně tři účesy, natož během období půl roku. Ale jinak tenhle film pro mě naprostá pecka. Moje očekávání bylo nulové, tím větší bylo mé nadšení. Čekala jsem malinko horor, ale díky vtipům to neskutečně odlehčili, takže já jsem se maximálně párkrát lekla. Někdo vtípky v tomhle žánru nemusí, já je naopak vítám. Tom byl k sežrání, zahrál to skvěle, hodně tomu pomohl.

Debbie a její parťačky (2018)

Nejenže je to volné navazování, ale také totální kopírka Dannyho parťáků. Ale co, já tyhle filmy můžu. Herecké obsazení bylo skvělé (samozřejmě nechyběla žádná rasa :)). Zápletka se jim taky povedla, pro ženský jak dělaný. Bavila jsem se.