hansel97

hansel97

Jan Vohralík

okres Cheb
ČSFD / Markething

16 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

 • poster

  Karlík a továrna na čokoládu (2005)

 • poster

  Smrt panen (1999)

  Tak do tohohle filmu jsem se nejspíš zamiloval na první pohled. Nádherná atmosféra jako ze snu a ani mi tolik nevadilo, že film vlastně ani moc otázek nezodpověděl, protože to dodává na mysterióznosti nejen sestrám Lisbonovým, ale i samotnému snímku. Asi by bylo fajn, kdyby nám Sofia naservírovala, proč to děvčata udělala, ale takhle si to zase může každý vyložit sám, tak jak se mu to líbí. Velmi realistické a jeden z nejlepších filmů o teenagerské generaci, jaký jsem viděl.

 • poster

  Humr (2015)

  Naprosto dokonalá šílenost, která často vyznívá spíše komicky, ale vlastně bych ji ani nebyl schopen zařadit do žánru, protože tohle je prostě jako něco, co jsem nikdy nikdy neviděl. Vše funguje naprosto na výbornou, ale musím přiznat, že více než druhá polovina filmu mě bavil Farrellův pobyt v hotelu, spíše než jeho putování s osamocenými a Rachel. Každopádně jsem nadmíru spokojený a nemůžu zapomenout vyzdvihnout ty dva úžasné plakáty, kde Rachel s Colinem objímají neviditelně toho druhého. To je prostě bomba!

 • poster

  Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

  Moje klasika, tohle je film, který mě nikdy nikdy nikdy v životě neomrzí, i když ho umím na zpaměť jako malý děti svoji nejoblíbenější DVD. Dokážu tam pokaždé objevit něco, čeho jsem si dříve ani nevšiml a i to, co znám mě dokola pořád a pořád baví. Celkově se mi oproti dalším filmem strašně líbí, že tu ukázali opravdu hodně z obyčejného života ve škole, než tam hodili všechno to napětí a akci. Tohle má ještě oproti dalším temnějším dílům pohádkový podtón, který pak rychle vyprchává, ale nevadí mi to tu.

 • poster

  Rocky (1976)

  Původně jsem to chtěl nechat na 4 hvězdách, ale poslední scéna z ringu je opravdu natočena geniálním způsobem a jako dovršení celého filmu si mě neuvěřitelně dostala, takže přestože jsem se celou dobu přesvědčoval o průměrnosti filmu, to tak s ním vůbec není. Jediná výtka je, že mi ty výkony fakt nepřijdou nějak moc dobré. Sylvesterův vůbec, on mi přijde v herectví poměrně toporný, ale nevadil mi... Další díly asi také dám, ale to kolik pokračování tenhle obyčejný příběh má, mi přijde šílené až odrazující. Uvidíme.

 • poster

  500 dní se Summer (2009)

  S otevřenou pusou čumím na to, co byl Webb schopen předvést na poli žánru, u kterého je pro mě zázrak, když film není klišé vedle klišé a není to propadák. Panebože! Tohle je asi nejlepší romantický film, který jsem v životě viděl. Neuvěřitelný nápad s ještě neuvěřitelnějším zpracováním a to děj je poměrně obyčejný. Strašně příjemná atmosféra, i když ne zrovna veselá, akorát na pozdimní studené odpoledne, aby vás film trochu zahřál u srdce. Tohle se mě nejen citově dotklo, tohle mě přejelo jako náklaďák. Nemám, co vytknout. Jednu jedinou věc, což bych asi zvládl najít i u některých filmů, kterým jsem napálil pět hvězdiček.

 • poster

  Střihoruký Edward (1990)

 • poster

  Charlieho malá tajemství (2012)

  To co vypadá z počátku jako obyčejný příběh středoškolského loosera se pro mě stalo až neuvěřitelně hlubokým tématem. Tenhle film mě opravdu překvapil, nestrádá v žádném směru. Snad jen nevím, jak moc mi byla sympatická hlavní trojice. Logan Lermna je špičkový herec této generace, ale takovou Mae Withman ve vedlejší roli jsem si například užíval mnohem více.

 • poster

  Addamsova rodina (1991)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace