Shazam! (2019)

Tohle byl nejlepší superhrdinský film, co jsem kdy viděla. Mám ráda, když se komiksové filmy neberou moc vážně a tohle bylo příjemně a nevlezle vtipné.

Léto 84 (2018)

Já nejsem fanoušek osmdesátek a Stranger Things mě přestalo bavit u třetího dílu. Hudba se mi těžce nelíbila a už jen složení skupiny sympaťák hlavní hrdina, nerd, drsňák, tlusťoch a holka je tak klišoidní, že jsem se musela smát.

451 stupňů Fahrenheita (2018) (TV film)

Ne, že by se mi nelíbilo, jak se tvůrci poprali s předlohou, ona už kniha není nic moc. Když už mazali a přidávali (jakože to kniha opravdu potřebovala, by o něčem byla), tak měli přidat něco, co dává trochu smysl.

Alfa (2018)

Prostě nádhera. Nekompromisní příroda, vlk a hvězdy.

Totem (2017)

Pár vykradených scén a nic. Ani to ve výsledku moc nedává smysl.

Liga spravedlnosti (2017)

Jako jo, vlastně je to špatný, ale asi se mi to zrovna nějak trefilo do nálady.

Avengers: Endgame (2019)

Pro masy, co žerou superhrdiny a superefekty, aniž by přemýšleli nad tím, na co vlastně koukají.

Ztracen v džungli (2017)

U podobných filmů mi vždycky silně vadí jedna věc. Lidi dobrovolně a vědomi si možných následků někam (na něco) lezou, kde to neznají, s někým koho neznají a pak tam (většinou svojí neznalostí, chybou nebo náhodou) zůstanou viset a já je mám litovat a pak se radovat, jak se z toho dostali. To fakt ne. Dobře vám tak, nikdo vás do toho nenutil. Konktrétně tady mě taky dost rušili ty jeho sny a vzpomínky. Vlastně vám to o postavě nic neřekne, akorát vás to probere ze soustředění na tu děsivou realitu džungle a atmosféra je ta tam.

Upgrade (2018)

Nebylo by to špatný, nebýt toho, že někdo vyměnil hudbu za sérii pazvuků, jako vystřižených z It follows. A moc nechápu, co by z toho ten Stem vlastně měl.

Poslední království (2015) (seriál)

Podle perfektních knih Bernarda Cornwella přichází perfektní seriál. Jízda od prvního až do (zatím) posledního dílu. Těším se na další série.