Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Bohužel třetí díl Hobita je viditelně natočený jen do počtu. Dějová linie by se dala promítnout do 10 minut, pak už je jen nuda.

Dovolená za trest (2014)

Konečně normální milá romantická rodinná komedi bez kanálového humoru.

Stranger Things - Season 2 (2017) (série)

Celá 2 série mi přišla ještě lepší než ta první, pouze zakončení mi přišlo trochu odbyté.

Teletubbies (1997) (seriál)

Nechápu to, ale dvouletým dětem se to líbí, a to snad úplně všem. Pokud máte doma batole, a chcete mu pustit večerníček, tohle bude zaručeně hltat. Pro rodiče k nezaplacení.

7 životů (2017)

Jediná originalita je sedm "dvojčat", vše ostatní tu již byl nesčetněkrát a lépe. V polovině filmu mě došlo, že [SPOILER] se budu koukat jen jak jedna sestra po druhé umírá, kombinované s opakovaným prožíváním stejné situace. Když se pak ve 2/3 filmu objeví kontrakt mezi Monday a Cayman, tak je polovina zápletky rozuzlena [/SPOILER] a zvědavost nahradí jen nuda při koukání na neoriginální akční scény až do konce filmu.

Ženatý se závazky (1987) (seriál)

Nějak jsem se nemohl posmívat hláškám členů rodiny, které snad vymyslelo tříleté dítě. Doplněno vulgárností slov a gest. S takovými lidmi bych opravdu nechtěl mít nic společného, natož si jejich pozorováním krátit volnou chvíli.

Chůva k pohledání (1993) (seriál)

Jeden z mála opravdu vtipných a přitom mile lidských sitkomů, které si berou na paškál vztahy mezi rodinou zámožného producenta Maxwella Sheffielda a chůvou Fran Fine z chudé rodiny. Okořeněno neuvěřitelně suchými hláškami sluhy Nilese,. A vypočítavá stíhačka CC, která se snaží uhnat Maxwella, je jejich nejčastěším terčem. Na rozdíl od některých sitkomů nikdy nesklouzává k obhroublým vtipům ani vulgárním gestům a zůstává v v lidské rovině.

Wonder Woman (2017)

Tuctový děj by vystačil na jeden 45 minutový díl seriálu, a byla by to příjemná oddechovka. Bohužel film se stopáží 90 minut by potřeboval alespoň průměrný scénář, aby diváka nenudil. A oni to roztáhli na více než 120 minut? Výsledkem je tak strašná nuda, že jsem si musel dělat několikadenní přestávky, abych to dokoukal. Zbytečně ztracený čas.

Na Hromnice o den více (1993)

Výborná komedie s časovou smyčkou a nerudným hrdinou, který přehodnotí svůj pohled na svět.

Matrix (1999)

Pro mě nejlepší napínavý fantastický film, který jsem kdy viděl.