Promlčeno (2022)

Tak jsem se po letech konečně dočkala výborného a zajímavého českého filmu - díky za ty dary!

Jedině Tereza (2021)

K žehlení dobrý. Kubařová je velice sympatická, takže zachraňovala, co se dalo. Největší slabina: mizerný scénář. A ta linka s tím otcem, Bože, to jsem viděla už nejmíň v deseti jiných filmech.

Spirála strachu: Saw pokračuje (2021) odpad!

Na začátku ftipné rýpnutí do Forresta Gumpa a pak už následovalo něco tak brutálního a odborného, až nad tím rozum zůstává stát, že se tohle točí. Pro koho?

Metal & metalisté (2005)

Naštěstí jsem si metal oblíbila mnohem dřív  než stvořili tento obludný a zavádějící dokument, který by mě od něj akorát odradil.

Známí neznámí (2021)

Je to dost povedené a pět hvězd nedávám jen proto, že to není původní nápad. Vlastně je to úplně stejné jako skvělý italský original.

Karppi - Season 3 (2021) (série)

Great! Nevím, jestli jsem ze třetí série tak nadšená kvůli tomu, že jsem už dlouho žádný pořádný severský seriál neviděla, ale každopádně se mi to strašně líbilo. Dost jsem se u toho bála a hlavně jsem na 8 hodin úplně zapomněla na svět okolo.

Před vraždou (2022) (seriál)

Originální, chytré a přímo skvostne přepálené.

Jaula (2022)

Nápad s ķřídou poměrně originální. Dalo se to, viděla jsem daleko horší filmy.

Mimořádná událost (2022)

Nebudu hodnotit hvězdami, bylo by jich málo. Důstojne jsem dala sotva polovinu stopáže, pak jsem utekla. Uznávám, že chyba je možná na mém přijímači, neb absurdní humor mi nepřipadá ani trošičku, opravdu ani trošičku ftipný.