Dobrá čarodějka (2008) (TV film)

Banální jednohubka na sobotní odpoledne. Ale díky špetce vtipu a opravdu milé a hezké hlavní představitelce se to dá přestát.

Rytíři nebes (2006)

Byly by to asi dvě hvězdy, ale za téma a období si to zaslouží plus jedna. Jinak teda to, co tomu Němčourovi proved na konci, byla celkem sviňárna, ne? To dělá rytíř? Ty ty ty!

O pokladech (2012) (TV film)

Nový pohádky to maji těžký. Každej chce, aby na něj působily jako princezna se zlatou hvězdou, kterou poprvé viděl, když mu byly tři roky. Tím si vysvětluji tu nepřízeň, která tady na ně dopadá. Já jsem se u této nové pohádky pobavil, v některých případech pokochal pohledem a ocenil jsem nápad s vynálezy. Podle mě má tento počin potenciál, abychom se na něj s chutí dívali i za několik let.

Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu (2007)

Každý se může naučit první pomoc:) Svižnej nenáročnej biják hlavně pro mladší publikum. A řeknu vám, je to relax, dívat se na detektivku a vědět, že tam nikdo nevystřelí někomu mozek z hlavy. Jo a sakra, proč tu ještě nikdo nenapsal, že Emma je fakt krásná?

Všechnopárty (2005) (pořad)

Manželka má pořad ráda, tak se občas dívám s ní. Musím uznat, že z něj číší dobrá nálada. Zasměju se, něco se dozvím a když si to chci zpestřit, hraju hru, kdy Šíp znovu řekne svoje parazitické slovíčko "jako". Obvykle dlouho nečekám.

Želvy Ninja (1987) (seriál)

Hýrouz indýekšn, ti jen tak z paměti nevymizí.