Nesmiřitelní (1992)

Clintův trošku "jiný" western. Přestože je málo akční,je dost drsný. Přestože v něm není složitý děj,ani nečekané zvraty, říká víc než jiné westerny. Eastwood opět upletl z hovna bič a ještě s ním i zapráskal....

Jako kníže Rohan (1983) (TV film)

Měl peněz jako cucků a nakonec skončil rozedraný na cucky... Geniální pan Menšík předvádí opět jeden ze svých mistrovských koncertů, v němž mu zdatně přihrávají paní Gýrová a paní Roubíková... Ale samozřejmě Bláha, Pešek a spol. také na jedničku s hvězdičkou. Tahle inscenace nemá snad žádné slabiny. Asi i k vůli velmi umírněné stopáži.

Zánik samoty Berhof (1983)

Nádherně nasnímaná deprese. Výbornou vizuální stránku podtrhuje stránka herecká... Kňažko hraje svůj (samozřejmě vysoký) standard, Brejchová úžasná a dokonce i pan Kostelka se mi hodně líbil. Ovšem nadevšemi ční Křiváček,jako Kristus nad Riem... Doslova strhující výkon představitele převážně vedlejších rolí. Tentokrát tleskám pane Svoboda 👌👍

Volyň (2016)

Nezastavujeme, máme spoždění.... Vystoupíte si až ve Volyni.... Sakra pes to bylo větší rodeo než když v pětačtyřicatym hořel prasečák. Od pšonků jsem čekal ledacos,ale tohle byl brutal. Byli a jsou doby a místa kdy se lidi neštítí ničeho.

John Wick 2 (2017)

Khuuujva no to snad neee.... Stahelski vyslyšel prosby a tajné modlitby a k headshotům a přehazovačkám přidal ještě nože a jiný arsenál různých zbraní,s různým využitím,ale čekal jsem teda víc kulervoucí akci.... Do Verbalovi chlupaté řitě,kde je pořádná porce krve??? Nebo snad hrál Keanu paintball??! No nic zkusím se modlit ke trojce a k Verbalově gumidívce😉

John Wick (2014)

Rutina... Dobře odvedená akční prácička.... Střela do hlavy,přehazovačka přes rameno,střela do hlavy,headshot, přehazovačka přes rameno,střela do hlavy,přehazovačka přes rameno, headshot, střela do hlavy...... No akce trošku jednotvárná,je jí sice mraky,ale trošku různorodé řezničiny by neškodilo. Takhle je to jak piglovat Verbalovu přítelkyni z gumotexu...

Monstrum (2017) (TV film)

Drama lidských osudů a stavba monstrózní příšery.Na českou tv produkci velmi slušné. Čekal jsem sice větší dusno,ale výkony Novotného a Stivínové vynikající. I sekundující český Belmondo ušel.

Počátek (2010)

Dost dlouho jsem se tomuto filmu bránil, pač jsem myslel že se to nedá pobrat. Dokonce mi kamarád tvrdil že potřebuju velmi vysoké IQ abych to dal... No ty vole,jak to myslel?? Ale pan Nolan to natočil naprosto precizně, takže žádná nepřehledná snová motanice se nekoná. Slušné čtyři hvězdičky a dobrý pocit že nejsem úplný Verbal😉

Casino (1995)

Scorseseho další sonda do světa velkých gaunerů a velkých peněz. Atraktivní prostředí luxusního kasína, DeNiro a Joe Pesci opět nepřekonatelná dvojka. Tady navíc obohacená o vynikající Sharon. Čili v podstatě jasná záležitost.... Já dávám "jen" čtyři a to jen proto, že Mafiáni se mi prostě líbí o chloupek víc. Ale je to o vkusu každého soudruha😋

Contracted (2013)

POZOR NEBEZPEČÍ SPOILERU!!!Samantha... Docela šukézní baba. Bydlí s matkou,ze začátku to vypadá že ji nesnáší,ale nakonec vyjde na jevo,že ji vlastně miluje k sežrání....Maká v baru,paří ale bohužel raději líže než kouří. Pak se ale přece jen jednou nechá ojet a pěkně to vymňoukne.... A pak už nepatří.... Jen si tak trochu pohnívá,sem tam vraždí a šuká až z ní lítají červy.... Celkem netradiční film o přerodu jedné slečny v trošku jinou slečnu. Jak zpíval kdysi Žito44 "Do naší ulice se stěhovala zombice..."