Špinaví Irové (2007)

Není to nic super-extra, ale velice příjemně se na to kouká. Hodnocení kolem 75%, sedí tomuto filmu, dle mého názoru, dokonale.

Ďáblova dílna (2007)

Velice zajímavý příběh, o kterém bych se rád dozvěděl více. Ovšem samotné zpracování filmu, by mohlo být lepší.

Persepolis (2007)

Animovaný film s kvalitním autobigrafickým příběhem, který mi alespoň trošku přiblížil, tehdejší vztahy na blízkém východě.

Čtyři minuty (2006)

Solidní snímek. Oceňuji hlavně začátek, konec a celkový výkon hlavní protagonistky. Nejsem žádný znalec z oboru hraní na piáno, ale nic podobného jsem dosud neslyšel ani neviděl (myslím tím oné 4 minuty).

Gympl (2007)

Nebylo to úplně špatné, ale většinu filmu jsem se nudil. Respektive, když mě to začínalo bavit, tak to přesně skončilo. :)

Určitě, možná (2008)

Celkově to nebylo špatné, ale musím podotknout, že některé pasáže byli v celku nudné.

Poslední sezona (2006) (seriál)

Na tento seriál jsem se docela těšil. O to víc jsem byl zklamaný, obzvláště hokejové scény působily opravdu dost trapně. Přidávám * za odvahu pustit se do z filmování nezvyklého a obtížného tématu.

Mechanik (2004)

Velmi zajímavě natočený film s výborným Christianem Balem v hlavní roli. Rozhodně stojí alespoň za jedno zhlédnutí.

Na samotě u lesa (1976)

Česká klasika, u které se od srdce zasmějete i přes to, že jste to již 10x viděli.

Světák (2006)

Pohodový a nenáročný filmek. Ideální na nebo před spaním. :)