• Krátkometrážní
  • Rodinný

Surprise, Surprise (2009)

David, šestnáctiletý teenager, zjistí, že jeho slavný otec žije se svým mladším, na vozík upoutaným milencem. (gaytitulky.info)

Zmatené vztahy (2000)

Právník Alain spí s Laurence, která je teď s ním těhotná. Alain spí i s Christophem, jenž momentálně chodí s jednou z expřítelkyň Alaina, ale klučičí tělo ho láká mnohem víc. Alainovi ovšem nedá spát jeho nový klient Marc. Ten by udělal cokoliv, jen aby se dostal z vězení, třeba se i vyspal s Alainem a mohl tak spatřit svou přítelkyni Babette. Ta ale již dávno Alainovi podlehla... (gatitulky.info)

Tarragona - Ein Paradies in Flammen (2007) (TV film)

Autentičnost je z filmu patrná. Chvíli jsem dokonce měl pocit, že samotný film je natočený v té době. Nicméně jeho délka je opravdu moc dlouhá a některé scény příliš natahované.

Cukrárna (2010) (seriál)

Čekal jsem příběhy z prostředí cukrárny. Prostě žrádlo a podnikání. Ale zatím se řeší hlavně vztahy a ještě mi to přijde celé takové mndlé, bez šťávy, nereálné,...snad budou další díly lepší.

Bludičky (2010) (TV film)

Po prvním díle to vypadá slibně. Autentičnost je drsná, jen někdy ten čas trochu drhne (jak píše rakovník). Skvělý Filip Cíl. Po třetím díle můžu říct, že celkově to byla dobře odvedená práce. Myslím, že scénárista to občas trochu přehnal, asi chtěl ukázat to nej, čímž se ale od reality trochu vzdálil.

Poslední vlak (1982)

Já bych to neviděl jako tak špatný film. Když se podívám na stránku vztahovou, lidi se v tomhle moc nemění. To nemělo s dobou nic společnýho. Stránka propagandistická tu logicky je - film byl natočený v 80. letech, zasazen do konce 50. let. A že zde nežili samí disidenti a bojovníci proti vládnoucímu režimu, to je snad jasný. Pak je celkem pochopitelný i ten závěr. No, závěr...pár minut bych ještě natočil, aby to mělo nějaký konec.

Zátoka ticha (2004)

Dost zvláštní film. První polovina celkem dobrá, ale pak se to zhouplo někam úplně jinam a tak trochu mimo reaitu. Asi je to právě to, co se některým líbí, ale mě teda ne. Útočník se stává málem svatým, děti během pár minut dospějí, konec filmu jaksi chybí.

Neřízené střely (2010)

Skvělý film z prostředí malého města v Itálii ukazuje mimo jiné i to, že prarodiče nám mnohdy rozumí lépe než rodiče. Update 06/2013 - nechápu, proč je tak nutné dávat zahraničním filmům české názvy, zvlášť těm, které jsou už jistý čas známy pod originálním názvem.

Andělé a panny (2007)

Příjemná oddychovka, což jak je vidět většina lidí asi nepochopila.

Ženy v pokušení (2010)

Celou dobu jsem měl takový divný pocit, že tomu filmu něco chybí. Možná šmrnc, trochu víc života, protože jinak to bylo dobrý. Smál jsem se, ale některý vtipy a momenty mi přišly divný. Od komedie jsem čekal přece jen něco trochu víc - že budu ušetřen jakýchkoliv dramat, melodramat, řešení různých problémů, vztahů, apod. Herci všichni fajn, hlavně Vojta Dyk a Lenka Vlasáková. Konec se mi líbil, ale celkově mám z filmu pocit nedotaženosti.