• Thriller

Pod kupolí (2013) (seriál)

Ja davam 5! Je to po 5. dile, takze je mozne ze se to zmeni, ale zatim me pribeh vsech postav zajima, bavi a hlavne napina. O coz jde v prvni rade! Knihu jsem necetl, ale pochopil jsem, ze to je vyhoda! Podobnost s Lost je viditelna, ale tahle vec se rozjizdi o mnoho lepe!_V pokllivine druge rady srazim na 3! Je to slatanins, ktera me prestala bavit!

Pomsta mrtvého muže (2013)

Je az nemozne jak akcni film muze nudit tak, ze ho chcete vypnout a zakopat na zahrade! Protahovana romanticka linie nicim nezaujme protoze je predvidatelna a akcni sceny se zmuzou na povidani,sem tam strileni a ve finale strelime auto do baraku a budeme tomu rikat cool finale! Neberu!

Stud (2011)

Ani zdaleka ne tak uspokojive jak vsichni kolem basni. Nevadi mi pomale tempo u filmu a nevadi mi, ze film neni mainstream, ale co mi vadi je, ze nuda neridne s pricitajicimi minutami. Ba naopak, utapi se a zaverecne drama je celkem predvidatelne. Co se mi na filmu libilo byla ukazka jak dokaze zivot ovlivnit takovy druh zavislosti.

Našrot (2013)

Toho vtipu je tam sakra pomalu a vedle Projekt X se krci jak osklive a nudne kacatko. Ve scenari je taky hodne videt nerozhodnost jakym smerem film chce jit. Chce pobavit nebo resit rozbite pratelstvi a svobodu rozhodovani o svem vlastnim zivote?

Lake Mungo (2008)

Bohuzel film je TAK nudny, ze za zadnou cenu neudrzi divaka v pozornosti. Jako pribeh je to klise, ale hratky s formou a pokus o inovaci je znat. Ta jedna hvezdicka je za jedinou scenu, ktera mi utkvela v pameti (asi bych kvuli tomu mobil taky zahrabal). Zadne vyusteni ani finale. Proste natahnuta nuda.

The Last Exorcism Part II (2013)

Tady je hned od zacatku jasne, ze dvojka nema na svete co delat. Trpi typickou "rakovinou" sequelu, kde se dej neposune dal celou stopaz az do poslednich 10 minut (ktere mely aspon tu atmosferu). Jinak cely film se krici, hlasite efekty vas budi ze spanku ale jsou tak samoucelne ze jen prevratite oci a spite dale. Uz jednicka nenabidla nic noveho, tady je to "nic" natahnute na hodinu a pul. Mistama dobra atmosfera, ale to je tak vse!

Pár nenormálních aktivit (2013)

Chtel jsem dat i tu treti, ale tech hluhych mist je tam az moc. Urcite povedenejsi nez Scary movie 5, ale porad se ma co dohanet aby se mohlo mluvit o povedene parodii. Mistama ale velice dobre napady a ikdyz timing pokulhava, je to na dobre ceste do budoucna dojit aspon do zlateho prumeru.

Scary Movie 5 (2013)

Zatimco kazdy jeden dil v teto serii mel svuj styl humoru, ktery me urcitym zpusobem dokazal rozesmat (nejlepsi je pro me dil 3.), tento spadl na uroven odpadu nejvetsiho kalibru. Je az smutne, ze scenar sepsali kdysi veleuspesni tvurci Blaznivych strel (porad pro me neprekonatelne parodie). Opakovany vtip prestava byt vtipem, ale tady se vtip opakuje i 10 krat s cimz uz poprve to neni vtipne. Cely dej je prakticky kopie podprumerne Mamy s PA s odbockami nejnovejsich hororu a nic se popravde nepovedlo, jak tvurci zamysleli. Je to smutna tecka za kdysi vtipnou serii.

Tísňová linka (2013)

I kdyz Halle Berry hraje o dusi, prvni polovina je naprosto napinava, nekde v pulce se to zlomi v tuctovy thriller. Mam rad filmy s minimem prostoru a minimem postav a tady je situace nastolena celkem kvalitne, jen skoda toho konce.

Trans (2013)

Nerekl bych prekombinovane, jak nekteri dalsi uzivatele, ale zmatene to je. Je pravda, ze carovat s tim, co jsme videli a vlastne ani nevideli je pravda, vlastne hypnoza a vnucema predstava, ale vlastne je to zase pravda.... Ano tak se clovek citi celou dobu. Je treba poradna davka pozornosti a ve finale i predstavivosti uvazovat "outside of box", aby nakonec film alespon trochu daval smysl:)