Interstellar (2014)

Trhák roka. Mrazivé, grandiózne. Škoda, že miestami nelogické a zbytočné. Odpustiť si mohli aj ten osladený záver, mohli ho lepšie majstri dotiahnuť, tak ako by sa na taký film patrilo. Uvidíme či nám film časom dozrie alebo nie.

30 minut po půlnoci (2012)

za zdlhavy, nudny začiatok 3*, a ten zaver 5*! vyslednych 3,5 *

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Konečne sme sa dočkali zakončenia nevýraznej série, pokúšajúcej sa podobať na Pána prsteňov. Takže v skratke pár vetami čo sme dostali: lietajúci, kungfu snajper Legolas. Elfia samica zaľúbená do plejboj trpaslíka. Nastereoidovani, monštruózni a predsa neškodní a nemožní orkovia, morálna nevysychajúca studňa v podobe vzrastom malého ale zato srdcom veľkého hobita a na záver? Čo iné ako orly. :D. Ale aby sme tomu len nekrivdili, my milovníci fantasy a Tolkiena dostaneme aspoň malú dávku.

Finty Dicka a Jane (2005)

Mile a prijemne, skoda ze ze naplno nevyuziva zaujimavu tematiku, ktorej sa casto filmy nevenuju - nadnarodne korporacie a ich neobmedzena moc, zametanie s "bezvyznamnymi" ludmi...

Náhradníci (2000)

Staci na vecer pri TV v strede tyzdna, celkom zaujimavo poskladana sympaticka particka ... skoda len toho obcasneho zbytocneho fekalneho a trapneho humoru

Návrat blbýho a blbějšího (2014)

Ako chlapec som tuto dvojku zboznoval, bal som sa ze dvojka mi celu nostalgiu len zhnusi ale kdeze! Siel som sa ustat ako v detstve :), prizemny humor na mna ako vysity :)