Konečná (2013)

Príjemná zábava s nadhladom, so starým arniem, vhodna pre divákov ktorí vyrastali na jeho filmoch :)

Uninhabited (2010)

Do prvej polky to je ešte v celku pozerateľné ale potom sa z toho vykľuje čistá chobotovina a človeku je aj ľúto, že pritom strácal čas. Preto priatelia nájdite si radšej niečo zaujímavejšie.

Kmotr III (1990)

3. Kmotor odstupom casu, (16 rokov) sa dost vzdaluje od svojich predchodcov, stráca svoje caro a pripravuje nas na filmy ktore budeme vidiet v 90. rokoch, Zasa, nevyrazny "zly" gangster, horkokrvny Vincenzo, prisluchajuci radam Michaela, ktory chce byt uz asi donom celeho sveta... cele je to uz niekde inde, nove postavy mi pridu ako nasilu narychlo nastrcene... aj ked ako samostatný film urcite nie zly, no ak ho porovnávam z predchodcami musím ísť s jednou hviezdičkou dolu :)

Zabít tiše (2012)

ťažko povedať či sa to človeku páčilo alebo nie, také nevýrazné. Vlastne Brad sa nám musí páčiť vždy, aj Tonyho Soprana tu máme ...tak dajme aspoň na tých 70%

The Collection (2012)

horory su cim dalej absurdnejsie a nechutnejsie, to vazne ma niekto chut sa na toto pozerat?Recept na sracku: zoberieme si jedneho psycho vraha, hlavne aby mal daku desivu specificku masku, jedneho pozitivneho hrdinu ktory vsetko zazracne narozdiel od ostatnych prezije, najlepsie zensku, temne miesto a zahadu ktora nam nebude do konca objasnena. Vsetky tieto ingredijencie okorenime hnusnymi vecami, krvou, kuskami tiel a zvukovymi efektmi, ktore nam v nevhodnych okamihoch budu vyrazat dych. Prosím len nech nieje dvojka :-/.

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

hrozna hlupost :D, Ale mam na to pekne spomienky, kedysi sme to pravidelne pozerali cela rodina:) a bali sme sa, mal som asi tak 10-13 rokov, a vzdy ked prisiel daky "malo desivy pribeh" sa mi na konci ulavilo. Teraz si mysliim ze su vsetky malo desive, neprofesionalne natocene a hlavne vsetky vymyslene:). Tie ich "pravdive" pribehy su asi tak o 1000 km od ich predloh aj tie su urcite len zalozene na dakych nepodlozenych klebetach a legendach ... :)

Sněhurka a lovec (2012)

Zrkadielko, zrkadielko povec mi, kto je najkrásnejší na svete? Charlize Theron ty nie ale Kirsten Stewart! :( "nothink to do here!" :D

Pokrevní bratři (1999)

Trochu jednoduchy dej, vrazdiaci krestania, a skvely willem defoe, 75%

ATM (2012)

strašná sprostosť, inak to neviem popisat, a ani nechcem dost som casu zbytocne stratil len tym ze som sa na to kukal, a zacinalo to celkom dobre, az do chvile co sa tam objavil ten chlapik v kapucni a postavy total zdementneli