Výměna (2008)

Na začiatku som si vravel, že to bude dáky "velkolepý" doják, s pekným historickým prostredím,s hviezdou v hlavnej úlohe, ktorý nič viac neponúkne(proste sračka). Nebyť toho neočakávaného nástupu masového vraha(nečítal som recenziu) tak by tomu aj tak bolo. Záhada okolo vrážd v kurníku, taktiež postava vraha filmu dosť pridali a mne osobne spravili mišung s problémom korumpovanej polície.Čo sa teda na konci doriešilo?len tá nádej? ... . Ale čo potom, keď to bolo celé také "emotívne"? 86%?To je na mňa príliš vysoké hodnotenie, bez hviezdy Angeliny by to bolo asi na 80% ak nie menej. U mňa je to tak 75%.

Sláva (1989)

K dokonalosti veľlkofilmoveho kinového trháku to potrebuje možno trošku romantiky alebo dáku dievku :) ale určite menej toho gíču v závere. Mať tak tu na csfd viac hodnotení od černochov, bolo by to určite viac ako 80%!

Jméno růže (1986)

Všetko skvelé!Postavy, záhadný príbeh a zvlášť musím vyzdvihnúť to špinavé stredoveké prostredie, škaredých mníchov a milostnú scénu, ktorá bola asi najlepšia akú som kedy vo filme videl.

Goyovy přízraky (2006)

Krutý stredovek...dobre sa na tento film pozerá. Silné, smutné kruté scény ale aj zábavné. Aj keď podľa názvu filmu som čakal niečo úplne iné, som nakoniec spokojný. Javier Bardem a Natalia Portman boli skvelí.

Robin Hood (2010)

Dookola ohrievaná legenda trochu inak so škaredou Lady Marianou,a pojašeným Artušom.. Skvelé kostými, dobové správanie ľudí, akoby to bolo natáčané v samotnom stredoveku! Neviem čo je na tom pravdy ale ta zmena sa mi páčila a podobné filmy si vždy rád pozriem.Ja osobne napriek nízkym očakávaniam som bol spokojný...až na pár "srdcervúcich" zbytočných scén...75%

Čtvrtý druh (2009)

No hrôza. To akým spôsobom bolo natočené? Otras. Autor chcel asi zapôsobiť tými "skutočnými" nahrávkami. Film rozdelený na dve polky z jednej strany dokument a zo súbežne bežiacej horor. A zakončenie ufónmi, ktorý sú medzi nami. Vyhovujúce akurát tak 13-15 ročných chalaniskám, pri odchode s kina na pritúlenie sa k ustráchanej partnerke.Pre mňa to bol vážne "horor".

Marcela (2006)

Ťažko hodnotiť takýto typ diela. Na jednej strane krutý osud hlavnej postavy, ktorý navyše nieje výmyslom, silne poznačí každého diváka. Vyzdvihnúť treba aj prácu autora, ktorý mal trpezlivosť na diele pracovať toľké roky. Asi by ťažko mohol predpokladať, čo Marcelu bude v živote čakať a aký silný film vznikne z vtedajšej jej bezvýznamnej nahrávky. Ale na druhej strane môže byť "rád" krutému osudu hlavnej postavy inak by sme asi nič nevideli. Ale ja aj tak Marcelke dávam 5*****

Mlha (2007)

Na začiatku filmu som si vravel...no super to bude o dákej vraždiacej hmle...dve ** budú asi vela. No film ma milo prekvapil až do toho záveru síce aj tam som bol prekvapený :D. Dusná atmosféra v obchodnom dome,plno zaujímavých postáv a stále záhadná hmla proste super. A ten záver? Tak presne tá situácia ma napadla ale vravím si to nie, to predsa vo filmoch nebýva,musí to mať šťastný koniec...a ono sa to stalo!Ale to naozaj vo filmoch nebýva :(.

To byl zítra flám (2010)

Musím uznať že som sa pár krát riadne zasmial!Možno to z hodnotením preženiem ale 3*** a pol*! "Počkajte! Akej farby je Michael Jackson?""Čierny ... ?""Nieee!" :D

Jánošík - Pravdivá historie (2009)

+ krásna príroda,prostredie, kostými, história a legenda. Rád si pozriem historický film zo slovenského prostredia. Teší ma, že sa tu také robí. Nebudem pľuvať a kydať na tieto historické filmy. Dali by sa určite aj inak spraviť ale som vďačný aj za ne, že sa robia aj, keď nedosahujú zisky ako napr. americké historické veľkofilmy. V samotných momentoch ten film nieje zlý, zábery sú pekné... ale celkovo ten dej by mohol viac gradovať. Pár krát to ide trošku hore a potom stale dole až nakoniec Jánošíka dostanú, povesia a divak si povie no hurá to trvalo,potom fuj je to kruté,chudák Jánošík no ale chvalabohu koniec.