Tapped (2009)

Nemám ja nervy na takéto veci :( ... ako tomu môžem ja pomôcť? Len veľmi málo. Smútne je aj, že zatiaľ čo sa jeden snaží o nápravu, vynakladá úsilie druhý ho zneužíva a ďalej bezohladne problém spôsobuje.

Zataženo, občas trakaře (2009)

Animovaný film pri ktorom človek vyhladne.Pár vtipných gagov, padajúce jedlo a cliché.

Cesta do fantazie (2001)

čaro tej velkolepej fantázie šlo akosi okolo mňa. Po vzhliadnutí filmov Princezná Mononoke a Zámok v oblakoch u mňa jednoznačne najslabší z trojice. Divoký roztrieštený dej ktorý dokopy je skoro o ničom, nesympatické postavičky, upišťaný hlavný hrdina oproti spomínaným filmom dosť slabota. Páčil sa mi len ten úvod a záver. Momentálne 102. miesto v rebríčku je pre mňa dosť prekvapujúce.

Mary a Max (2009)

Zaujímavé, pochmúrne, veselé, jedinečné, graficky pekné, dejovo jednoduchšie dielo.V ktorom sa prostredníctvom listov dvoch ľudí, dozvedáme o ich zvláštnych životoch, drobných bizarných postrehoch, myšlienkach,netradičných problémoch. 80-85%

Machři (2010)

/Vyzéra to akoby herci dosť často vo filme len improvizovali. Ale dá sa to stráviť, tak na **/***./Tiež zdieľam Sandlerovú myšlienku o dnešných deťoch a oceňujem jeho snahu vyhnať ich von, a ukázať im aj iný spôsob prežitia detstva, akým žili ich rodičia a neboli nešťastní....aj keď to nebolo podané najkvalitnejším spôsobom, ale možno preto to bolo takým ako bolo,aby to dnešné deti akceptovali./

Katka (2009)

Katka zobuď sa! Ale akoby aj mohla, keď iný život už ani nepozná...ďalej som chcel povedať zhruba čo "dadel"

Pohřben zaživa (2010)

Film má pravdepodobne prvenstvo v jednej veci...a to v jednoduchosti exteriérov. Skutočne sú veľmi originálne. Pri ich jednoduchosti som ale očakával zaujímavejšie dialógy a hustejšiu hrobovú atmosféru. Beznádej, zúfalstvo, rozoberanie myšlienok, zmierenie sa so smrťou a čo ja viem čo všeličo. Takto ma to nebavilo, len volanie akýmsi ľuďom, že som pochovaní a potrebujem pomoc, ktorú mi oni nemôžu poskytnúť bez normálneho dôvodu len aby situácia bola beznádejnejšia a napínavejšia....a nakoniec mi ostáva len volať mojím najbližším o povedať im ak ich milujem aa...***

Rošťáci (1985)

Sympatický chlapčenský film, s veľmi zábavnými hláškami detských hrdinov, ktorý by som určite v detstve zbožňoval. Škoda len tých lacných trikov a tak trochu predvídateľného, nezaujímavého záveru.