Góóól! (2005)

/Na podobné filmy sa rád pozerám(ak by nie dam ***)ale nemusim zrovna otrepané frázy o tom ako hl. hrdinov opustili v detstve rodičia, či podobné happy konce v ktorých sa všetko vyrieši v jednom okamihu./ Vo filme sa objavia aj skutočné hviezdy svetového futbalu ako ako David Backham,Zinedin Zidan,Raul,Alan Shearer,Steven Gerrard,Frank Lampard...ale aj ďalší známi hráči Gallas,Riise,Baroš,J.Cole,Ameobi,Dyer,Jenas...taktiež tréner Rafael Benitez/

Saw 3D (2010)

Vraždenie, krvilačnosť, sadizmus ... sú stupňované v každom verejne dostupnom filme, snahou šokovať viac a viac, a dokedy? nieje toho už dosť? Mňa to už nešokuje,nezaujme ani nenadchne...ale zrejme si to diváci žiadajú, keďže sa stále také filmy točia. Okrem nechutností, vo filme je aj drobný náznak deja. Lenže ja si prvé diely už dobre nepamätám, tak absolútne nerozumiem neočakávanému a "šokujúcemu" záverečnému zvratu. No čo už, hádam si na svoje prídu aspoň fanúšikovia série.(Inak keď ja saw filmy kukám tak mi nedá...z čoho to ten chlap financuje ? :D tieto "traps" už boli riadne divoké! tie musel riadnu dobu zvárať! :D...a ten guľomet:D no toto už je sila)

Princ z Persie: Písky času (2010)

Dnes filmový priemysel dokáže riadne krásne kúzla. Len škoda, že vždy z nich vznikne pekne drahá chlopotina, pri ktorej človek nemusí ani myslieť. Btw. netušil som, že parkour ma počiatky v Perzii :)."Odveďte ho odtiaľto, nech sa nezosmiešňuje" slová neznámeho zo záveru, pri Dastanovom preslove mali byť naplnené. :) A ešte si nemôžem odpustiť dodať - tá princezná je samica.

Dostaň ho tam (2010)

rola typická pre Russella Branda...hral on aj niečo iné okrem totálneho zvrhlíka?

The Runaways (2010)

Film o Rockenrolle, Punku a divočine?KONSKý...! Dievky si tam pár krát šlehnú, inak to nemá žiadne grády,žiadny náboj aj napriek skvelej hudbe(ako sa vôbec opovážili také soundtracky do takej splašky natlačiť???). Vo filme, pri rozkvete kapely, vládne len depresia(a to má byť rockenroll o zábave !!!) žiadny vzostup a radosť kapely nevidíme(okrem toho efektu bežiacich novín s titulkami)a zrazu tu máme konflikt v kapele vedúce k jej rozpadu, údajne kvôli sebeckosti headlinerky, podľa mňa tá je taká istá(nemastná neslaná...dakota flaming?no tfej) ako na začiatku.Rozpad, a ťažké obdobie kapely ma nejak zvlášť nerežú, pretože som jej neprišiel akosi na chuť.Aké hity od nich si po filme pamätám?ččččč čery bomb a toď vše..ja by som sa po tomto snímku fanúšikom Runaways nestal...A ten záver s Black hearts :D tiež dako odveci. Kristin Steward sa mi páči ale...tiež je dáka suchá bez charismy. Nič moc, slabé 3***.

Divočáci (2007)

Mal som veľké plány!Ale čo som teraz?obyčajný zubár z predmestia,s veľkým barákom, autiakom, harleyom a s jebavou ženou! Takto vyzerá americký chudák v strednom veku:D. Ale aspoň ma bláznivých kamošov, ktorý za nim stoja aj v najťažších chvíľach (bitka s gangom el fuego). Ich súdržnosť a odvaha nakoniec porází ich súpera a každému hlavnému hrdinovi sa okamžite vyriešia jeho osobné problémy. Jeden si konečne nájde lásku života, ďalší sa dostane z pod papuče či získa si priazeň syna.

Hellraiser (1987)

Nechutné, strašidelné, napínavé. Skvelý horor. Škoda, že som ho nevidel v časoch jeho vzniku, tie efekty by nevyzerali až tak smiešne, ale aj tak sa k filmu hodia a majú svoje čaro. Keď som uvidel tu priblblú klincovú hlavu na plagáte, som si povedal: "tak toto bude riadna hlúposť", ale nie ! Film ma naozaj veľmi zaujal. Pripomína mi tými slizmi Muchu a taktiež si ho ako Muchu zaradím medzi moje najobľúbenejšie horory. Toto je dôkaz, že aj z mála sa dá urobiť riadna zábava.

Halloween II (1981)

Michael Myers znovu vraždí, znenazdajky sa za vami objaví v strašidelnej maske a ste bez šance, vyberá si hlavne sexi sestričky ale aj holé milujúce sa páriky(presne takto si predstavujem desivý horor pre amerických tínedžerov 80 rokov,ktorí ho napäto pozerajú v maskách, na helovín, boja sa a tisnú sa k svojím polovičkám). Pred Michaelom len tak neutečiete, aj keď nieje najrýchlejší. Môže sa vám to podariť len vždy v poslednej sekunde(pokiaľ ide hlavne po vás a ste hlavná postava),pretože do všetkého okolo narazíte alebo všetky dvere sú zavreté. Ak nie ste hlavná postava tak Michael sa dokáže v úplnej tichosti za vás teleportovať a zarezať vás mihnutím oka. Odstrániť ho nieje len tak jednoduché, nezastavia ho ani guľky z pištole a dokonca ani doktora nenapadne streliť ho do hlavy keď leží na zemi(a keď ho to už aj napadne nemá náboje). Jediná možnosť ako ho dostať,je hrdinsky si vziať život. Aj napriek tomu Michaelovi Rasputinovi Myersovi sa ešte podarí na záver nás trošku vystrašiť :D. + dávam hudbe, celkom dobrej atmosfére,a prsiam uvarenej sestričky. Niekedy možno pridám ešte jednu hviezdičku.

Čelisti (1975)

Film o vraždiacom žralokovi? HA!HA! Videl som už veľa filmov a vraždiacich zvieratách ale hodnotenie asi lepšie ako "odpad!" si nepamätam. No tu pán Spielberg, niesom síce Váš obdivovateľ ale musím uznať že tu ste dosiahli maximum.