Sněhová královna (2012)

,,Lepší živej zbabělec, než mrtvej hrdina" a taky lepší dát u animáků na Disney než na Rusy. Animace nic extra, příběh slabej. 50%

The End of the F***ing World (2017) (seriál)

“I didn’t know where we were going, or when I was gonna kill her, but I punched my dad in the face and stole his car. And that felt like a good place to start,, Už od shlédnutí traileru jsem věděl, že mě to bude bavit, ale nečekal jsem něco takhle originálního a nápaditého.... That’s f***ing five stars!

Leatherface - zrození (2017)

Nechápu to hodnocení... skvělá atmosféra, pěkný záběry, rychle to utíkalo, plno brutálních scén. Za mě skvěle natočený film o tom jak to všechno začalo.. I kvůli podhodnocení ostatních uživatelů dávám 5* (85%)

100 sladkých holek (2000)

Chvíli je film uplně tupej a chvíli zase až překvapivě chytrej... ty tupý chvíle ale převažujou. Slabší 3* (50%)

Maniak (2012)

Psycho zážitek, na kterej budu vzpomínat ještě dlouho. Je to brutální, je to napínavý a především svým stylem originální... tím pádem je to přesně takový, jaký by to mělo být. I díky podhodnocení mě film překvapil. 85%

Oči mé matky (2016)

Dost zajímavý film. Ten zvláštní pocit, který ve vás vyvolává... a když si představíte, že by se něco takového mohlo stát. Pro mě je to umělecké dílo. (80%)

Into the Forest (2015)

Krásná hudba, která tvoří atmosféru filmu, je to jiný styl než ostatní postapo filmy. Pár chyb to má, nemluvě o domu který se rozpadl během roku od doby co přestala fungovat elektřina. Ale jinak si nemám na co stěžovat, já si film užil. (70%)

Nejkrásnější den (2016)

Je to už asi potřetí co se koukám na roadtrip s postiženými nebo těžce nemocnými lidmi, či partou kamarádů... a je to taky potřetí co jsem se u toho nudil, není to špatný film, je i hezky natočený a doprovázený příjemnou hudbou. Smutná část zvladnutá dobře, ta vtipná už bohužel tolik ne... pár vtipných scén, ale vetšina spíš trapná... jako například chcaní v Africe a moucha v držce. Ale kouknout se na to dá. 65%

Prokletý klub (2009)

Tenhle film je povinnost pro každého fanouška anglického fotbalu a to především z důvodu že vypráví skutečný příběh. (80%)

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Po první sérii jsem si říkal že to je jeden z nejlepších seriálů a těším de na další, po druhé sérii jsem začínal doufat že tenhle seriál bude nekonečnej, ale když jsem viděl třetí sérii, začal jsem pochybovat že se takové tempo dá udržet napořád. Čtvrtá série ukázala že to asi nepůjde. No, pátá a taky poslední série to i potvrdila. 1. série 100% 2. série 100% 3. série 90% 4. série 60% 5. série 70% Poslední dvě série držel pouze Rudy a pátou 2 nebo 3 povedené díly.