Expresní zásilka (2012)

(40/2013, DVDRip) / Taká v podstate blbinka, ale samotné prostredie messengerov na bikoch je celkom originálne. Dve veci zachránili Premium Rush pred podpriemerom. Bohovsky dynamické scény na bikoch a samozrejme Michael Shannon. On je doslova stvorený na slizkých bad guys. Film hodnotím ako slušnú nenáročnú akčnú zábavu. (7/10).

Chlap na roztrhání (2012)

(39/2013, DVDRip) / Film ktorý do bodky napĺňa označenie priemerný. Jediný Butler vyčnieva aspoň trochu. Človeka až napadne či sa takéto filmy naozaj točia, alebo len vychádzajú ako produkt z nejakého prepracovaného programu. Len treba zadať žáner a film je na svete. Mimochodom, "Slovakia" nezaznie v americkom filme každý deň :) 5/10

Děkujeme, že kouříte (2005)

(38/2013, DVDRip) / Heh, Nick Naylor, parádny týpek, Eckhart slušne zasvietil. Film vhodný ako náhrada za kurz efektívnej komunikácie a vyjednávacích schopností :). Celkom vtipne sa film zaobišiel bez jedinej zapálenej cigaretky. (8/10)

Jeepers Creepers (2001)

(37/2013, DVDRip) / Celkom sa na Jeepers tešil, ale dostalo sa mi priemernej zábavy, aj keď remeselne zvládnutej celkom dobre. 6/10

Samotáři (2000)

(36/2013, TV Prima) / Po tých rokoch, čo som prvýkrát videl Samotárov, len jedna poznámka, stále to ako celok funguje, skvelý počin, veľkou mierou aj vďaka skvlej muzike. 9/10

Ill Manors (2012)

(35/2013, DVDRip) / Skvelý debut, Winding Refnovka jak vyšitá, autentická. S jedným rozdielom, hudba ... zážitok ... 100% 24.3. ... druhé pozretie, maximálne hodnotenie s prehľadom potvrdené....a ten OST je fakt geniálny.

Insidious (2010)

(34/2013, DVDRip) / Ozaj lutujem, že som sa ukecal na Insidious, dopredu musím povedať, že filmy kde niekoho ovládne zlo (diabol, démon, je to furt to isté) nepatria medzi moje obľúbené témy, ale povedal som si, že to skúsim, hlavne kvoli Wanovi. Výledný pocit je bohužial vyslovene negatívny. Insidious je síce profesionálne natočený, ale všetko ostatné sucks. Schematický, predvídateľný, smiešny. Vŕzganie a otváranie dverí, v prípade nedostatku skutočného napätia použijme hlučnú hudbu, vyvolávanie duchov....no hrôza. Všetko je ale nič oproti onanii kameramana, ktorý zoomuje každý druhý záber jak o život. (3/10)

Tower Block (2012)

(33/2013, DVDRip) / Tak a zase tu máme panelákovú záležitosť z GB (Attack the Block, Citadel, Dredd). Osobne si tento film celkom cením hlavne pre čistú žánrovú formu a uveriteľné stvárnenie postáv. Chvalabohu som nepotreboval ku štastiu dostať žiadne vysvetlenia toho Jak a Proč :). Efektný, napínavý kúsok s pomaly si dovolím tvrdiť anglickým feelingom. (8/10)