Snídaně u Tiffanyho (1961)

Audrey Hepburn miluju! Četla jsem i filmovou předlohu a nedokážu si nikoho jiného představit v roli božské Holly Golightly. Scénky jsou humorné, Audrey naprosto bombastická a závěrečná scéna v autě mě stále dojímá. P. S. Viděno nejméně pětkrát.

Láska nebeská (2003)

Americké zamilované komedie nemám příliš v lásce, tahle mi přijde přeceněná. Zaujal mě jen příběh o stárnoucím rockerovi a občas jsem se něčemu zasmála, ale většinu času jsem se nebavila.

Amal (2015)

Co nám film chtěl říct? Proč se jmenuje po dívce, která v něm nehraje žádnou podstatnou roli? Ve filmu se sice o něčem mluvilo, ale nic jsem se téměř nedozvěděla, pouze jsem sledovala cizí osudy bez vysvětlení.

Hanbun deo happyending (2016) (seriál)

U seriálu, který jsem zvládla jen do půlky (pořád jsem čekala na pořádný rozjezd nebo naznačení nějakého směru, kam se bude děj ubírat - pořád nic) mi nejvíc vadily čtyři hlavní postavy. S Han Mi Mo se nedokážu ztotožnit, chvíli je v pohodě, potom se chová jako hloupá kravička, Dong Mi neustále křičí a její hysterické výstupy se neustále stupňují k nevydržení, Ae Ran svého manžela nemiluje, ale je naštvaná, že ji podvedl a urazí se na něj prakticky bezdůvodně. Baek Da Jung je na mně příliš chladná a odtažitá, nerozumím jí. V celém seriálu jsem nenašla ani jednu spřízněnou duši a dost mě zklamal.

Playgirls II (1995)

Asi jsem divná, ale jednička mi přijde horší. Nevím, co si mysleli herci a režisér když tohlecosi (ne, To nemůže být film, ani si To označení film nezaslouží) vytvářeli. Často jsem dostávala záchvaty smíchu ze směšnosti a ubohosti celého díla, ale nejvíc mě dostal Slávek Boura, kterého jsem znala jen jako moderátora Rande, porotce v Doremi a v podobných zhovadilostech TV Nova. Ve filmu vystupuje jako Martin Martin (už to jméno! :D), exkluzivní džigoló. A Pomeje byl taky k zasmání. Pro lidi se slabými žaludky nedoporučuji.

Trhni si! (2006) odpad!

nulový děj + nulová zápletka + nulové IQ postav + žádná hloubka postav + žádné vtipy + žádná pointa + Paris Hilton = odpad

Minami shineyo (2009) (seriál)

Celou dobu jsem fandila Shin Woovi a ne nafoukanci Tae Kyungovi. Hlavní hrdinka je příšerně naivní a hloupoučká, časem mě otrávily její omyly, problémy a přešlapy, ze kterých ji vždycky musí tahat ostatní. Samozřejmě ji všichni milují a snesli by jí modré z nebe a ona si vybere nejarogantnějšího a nejotravnějšího ze všech. Seriál mohl mít méně dílů a zápletka se nemusela zbytečně natahovat.

Hannah Montana (2009)

Nedávno jsem film viděla poprvé a připadalo mi docela zábavné, jak se Miley od té doby změnila a "dospěla". Jinak se žádná extra zápletka nekonala, Miley všemi problémy proklouzla s odřenýma ušima, její idol ji vynadal do namyšlených husiček, ona si uvědomí svou chybu, lituje a nás čeká dojemný proslov na konci, divže slzy netečou. Docela dobře jsem se bavila "hereckými" výkony, tak dám aspoň hvězdičku.

Itazura na Kiss 2: Love in Tokyo (2014) (seriál)

Já už nemůžu! Viděla jsem tři epizody a můj pocit zklamání a znechucení mě neopouštěly skoro celou dobu. Párkrát jsem se zasmála Kotoko, která mi za chvíli začala lézt na nervy. A to už jsem přežila hodně afektivních postav v seriálech. Kámen úrazu je asi moje neschopnost se vcítit do jakékoli z postav. Irie je neustále chladný a odtažitý, pořád si říkám, cítí ke Kotoko něco, anebo ji jen trpí ve své blízkosti? Kotoko je neskutečně otravná a blbá. Jejich rodina je vesměs podobně otravná a trapná jako Kotoko. Kdyby to bylo anime a každá epizoda měla 20 minut, asi bych seriál dokoukala do konce. Možná se sem jednou vrátím, uvidíme.

Deadpool (2016)

Od začátku filmu chrlí Deadpool během soubojů ve slow motion (tfuj! tfuj!) a zabíjení poskoků zlých padouchů jednu super hlášku za druhou až vás rozbolí hlava. Pak přichází na řadu dojemný ohraný lovestory s prostitutkou a rakovinou navrch. Nakonec je zlý padouch zlikvidován, osudová láska získaná zpět a náš svérázný hrdina donucen sekat dobrotu (nebo spíš jen některé padouchy). Neznám historii X-menů a neviděla jsem s nimi žádný jiný film.