Gomora - Prázdný volební lístek (2014) (epizoda)

Tak trochu mi to připadalo, že to upadá, ale zlomový návrat mladého bosse to oživil. Doporučuji tuto epizodu zhlédnout před komunálními volbami.

Víno nás spojuje (2017)

promrhaný potenciál.. a samozřejmě mínus * za to, že se mi nepoštěstilo prožít ukončení sklizně kdekoliv.

Černé zrcadlo - USS Callister (2017) (epizoda)

Absolutně nejlepší epizoda všech dosud natočených spaceship seriálů a to jak po stránce parodie, tak po stránce časoprostoru, kyberzločinu atd.

Můj strýček Archimedes (2018) (TV film)

zkusit se podívat sem: is.muni.cz/th/13624/ff_m/DIPLOMKA_text_prace_s_obsahem_na_konci.txt

Modus smrti (2015) (seriál)

2.série (2017) je zatím o hodně lepší

Zabiják & bodyguard (2017)

zkusme to tedy jinak.. český dabing tomu nepomáhá, 4:20 projekce cca 1/2 poloviny, ne a ne usnout, Jackson přehrává možná opravdu díky dabingu, Reynolds, není třeba komentovat nevýzné týpky. Oldman, nic, chyba musí být minimálně v režii, spíše již v castigu. Hayek buď je od prsou dolů avatar nebo jsem si ji spletl s Zeta - Jones (pravděpodobně ano), úloha nejasná. V 6:30 odcházím do zaměstnání, nespravila to ani řádná snídaně celé makrely a čaje z Lídlu. V práci to bylo o hodně horší. Nadchází šance č.2. Možnosti jsou dvě, vypnout nebo filet mignon, pommes fites, mayonnaise, Frankovka Lelekovické vinařské družstvo. Vítězí kombinace 2/2 Amsterdam je příhodné místo, ale je lepší sedět v Goudenhuis (nebo dnes již možná ne) než vidět onanii v kanálech a ječící štětky v red light district. Nebojte se spoiler: vše dobře dopadne neusnul jsem, ale musel jsem přidat 9x o a.h.r. Cuba Libre + příchod manželky od holiče. Důležitá je terapie psaní recenzí, ta vyšla na ***** PS: zaváděcí plakát na CzTorrent je bomba. PS1 to Malarkey: je škoda, že moderní technika nedovoluje pustit si nějaké scény ne 2x, ale ani jednou.

Manhunt (2017) (seriál)

Nejprve mne to moc nebralo tak první dvě epizody. Pak jsem se k tomu vrátil a v podstatě to gradovalo až do závěru.

Blade Runner 2049 (2017)

Mohla to být nejzajímavější erotická scéna kdyby to neustřihli, Ana de Armas vtělená do do Mackenzie Davis, ale i tak by bylo vhodné před tímto filmem zhlédnou Blade Runner 2049 - 2048: Nowhere to Run + Blade Runner 2049 - 2036: Nexus Dawn + Blade Runner: Black Out 2022.

Svět podle Daliborka (2017)

1/2 Přáním umělce (troufám si říct i diváka) je pobavit, zaujmout, třeba i vzbudit diskuzi. Předem musím říct, že jsem to vydržel jen do poloviny díla a pak jsem musel nahodit Blade Runnera 2049. Zbytek si nechám pro méně pohodové dny. Přestože jsem měl pocit, že v prostřihu uvidím se konečně zjevit Kazmu zatím se tak nestalo, ale některé klipy se neomylně zapíšou zlatým písmem k nejlepším reality show tohoto století vedle Stávky dýdžejů, útoků na Světové centrum či blogů Verbala. 2/2 V druhé polovině to již tak zábavné nebylo. Košatost se změnila v konfrontaci, zřejmě v kolektivu není něco v pořádku. Epilog už jen potvrzuje, že všichni jsou podvedeni a Pyrrhův vítěz je zadavatel .