Inspektor Max - Závody se smrtí (2018) (epizoda) odpad!

nevím zda již bylo dost Duchoňa či se sexy scéna Havranové počítá, nicméně další namátkový imbecilní díl, výčitky dcery otcově nedůvěře , že nemá mravů za nahé fotky na FB když se vyspí s neznámým borcem po jednom pique-nique nebo obsadit do role zloděje v kukle herce, kterého pozná podle očí celá republika lépe než kdyby měl jméno vyšito na čele to zavání zen budhismem, troufám si říct, že do seriálu se utopilo více peněz než v Čapím hnízdě, inu produkce v demisi..

Top Gear (2016) (pořad)

S24E01 **** spíkři jsou slabší, ale zase kazašský Bajkonur byl to co se mi na TG vždy líbilo. E02- 4 **** bych se nebál říct, že je to zábavné E05-6*** je to takový slušný standard na, který se dá dívat. S25E01-03**** tak nemohu si pomoci, ale sedí mi to více než GT. S25E04**** S25E05-6 **** S27 ftípky poněkud pubertálně neomalené, ale nějaký humor, informace a zábava výzvy tam je..S28E00 Nepal Special *** Sice mě ten komik McGuiness moc nebere, ale to špatný. S28E01 ***** Top Gear je zpět!!! Neuvěřitelný bungee jump car Freddieho Flintoffa, opravdu toto by Jeremy Clarkson neudělal. S28E02****.

Polda (2016) (seriál)

V únosných mezích to drží nenáročnost a hudební doprovod. Dobře se u toho večeří, člověk nemusí zvedat oči od talíře. Potěšil na závěr 3.série Karmínový Král.

Legenda - Příběh Dmitrije Petroviče (2015) (epizoda) odpad!

No tohle je tak akční pro Lenochoda. Praha teď, Londýn před lety, Amerika někdy mezi, Praha minule, Londýn potom, Amerika hodně dávno atd. ve 30 vteřinových sekvencích. Nesledovatelné..

The Trip to Italy (2014)

ale pozor, ***** za Itálii, restaurace, hotely, hudbu, jinak zejména Brydon je neskutečně otravný, Coogan ve své horší podobě, úplně jsem nepochopil koncept, ale pro angličana mohly být ty imitace a stopy rodáků zajímavější

Zmenšování (2017)

Výborné téma - nevyužité, drží to dvě postavy Dušana a Disidentky. Jestli v tom má být nějaké poslání pak někdo musí vysvětlit ten vtip Čecha Šafránka hraje Američan, Srba hraje Rakušan, Vietnamku hraje Thajka, Nora hraje Švéd, Američana hraje Němec..

Gomora - Inferno (2017) (epizoda)

Pěkný minimalisticky balkánský díl

Gomora - Prázdný volební lístek (2014) (epizoda)

Tak trochu mi to připadalo, že to upadá, ale zlomový návrat mladého bosse to oživil. Doporučuji tuto epizodu zhlédnout před komunálními volbami.

Víno nás spojuje (2017)

promrhaný potenciál.. a samozřejmě mínus * za to, že se mi nepoštěstilo prožít ukončení sklizně kdekoliv.