Fish Tank (2009)

Ač na hony citově vzdáleni, přeci jen si spolu zatancují, protože se potřebují, tak on to chtěl aby to bylo jako ze života..

Bratři (2009)

Film 4*, jedna dětská herečka (8-9let!!!) Bailee Madison 6*, Tobey 5* po dlouhé době naplnil svůj potenciál,

Muži v říji (2009)

Takové nevinné.. Někdy je to dobře a někdy to upadá. Škoda, že téma vábení nebylo uchopeno trochu úchylněji jako třeba soutěž v Taxidemii. Ale jinak to bylo slušné panoptikum. Také škoda, že jsou bryč role p.Bareše na které jsem chodil do Divadla u stolu, či ranné filmové role. A od rozervaného umělce Váši bych také čekal, že se v prvotině upíše k něčemu dramatičtějšímu.

Prostřeno! (2010) (pořad)

* za ukázku perverznosti co se lidi nestydí do televize ukázat, to je zrcadlo jako bič.

Vetřelci a lovci - Zrozen bez porodu (2009) (epizoda)

Dalo sa to. Začátek lepší konce. trochus e zdálo, že se to polovině trochu koncepčně rozpadlo. Moc postav, zbytečně dobré obsazení na malé role a tím pádem se z herců nedostalo to co by mohlo.

Rodina Sopránů (1999) (seriál)

Kde sakra sebrali tolik poctivejch taliánů, vedou ti dva co zabili Pussyho ( Sil - Steve Van Zandt alias Little Steve, kruci vždyť ho znám hrál ve skupině Bruce Springsteena, Paulie- Tony Sirico), ti jsou buď skuteční nebo mistři herci. První sérií jsem uchvácen, druhá ubrala hvězdici. Dále to zatím upadá. Tak jsem to konečně dohlédl, nechám čtyři, ale ten konec je nějaký nedořešený.

Bořiči mýtů (2003) (pořad)

Nápad dobrý, provední špatné. Míň sympatickou dvojici uvaděčů jsem ještě neviděl. Jeden jak Dopita s baretem a fousama, druhej jak Eric Clapton a do toho to neustálé debilní americké opakování, rekapitulace a co uvidíte, takže vám tu trochu řeknou za jeden díl 1000000x. Sestříhané to vyjde na 10 minut.

Legie (2010)

..předchozí děj: za prohřešek v práci jsem se potrestal sledováním filmu Bitch Slap. Bohužel jsem se nedopodíval, jak to dopadlo ? Dosledování tohoto filmu však již bylo dostatečným trestem. Doufám, že bez trvalých následků.

Bitch Slap (2009)

Dnes jsem v práci nevyřešil některé věci správně a tak jsem se potrestal špatným filmem, hodně špatným filmem. Protože to byl velkej průser (v práci) a já se nedopodíval do konce musel jsem ještě podstoupit novou terapii Legion -pokračování na této straně..

Těžká váha (2005)

Něco mezi *** a ****, myslím že Zuřící býk byl zvládnutý lépe, jak herecky, scénaristicky tak i kamerou. Pompéznost amerického snu to sráží, byť se jedná o skutečný příběh, bohužel některé scény, zpomalené záběry, schémata jsem na dně, v mlze rodina, jsem nahoře a vítězím by se dala natočit alternativněji. Přesto zajímavý pohled na ameriku v době krize, morální poselství o lidské hrdosti, dobré výkony herců. Nejvíce mě zaujal vzkaz našim spoluobčanům co si chodí pro různé sociální dávky jako pro samozřejmnost.