Expedícia Sibír (2001)

Prostředím a výkonem neuvěřitelné, co se domuntu týče trochu mi to skřípalo. I když klobouk dolů před kameramanem, že vůbec něco natočil, ale opakované sekvence již trochu nudily.

Zkouška pilota Pirxe (1978)

Stará dobrá klasika, tímto alespoň bylo možné čas od času jít za bolševika do kina. Plně si pamatuji jak jsem se těšil po té co jsem hltal Lemovi knihy a stál na ně 4hodinovou frontu před knižním klubem. Co naplat hodně kouzla vyprchalo a socialistický rukopis je o to více poznat.

Batman začíná (2005)

Je to celé pěkně vysvětlené, takové komorní, ale zase musím říct, že Nolan drží žezlo pevně a Bale je dobrým Batmanem. Více snad od víkendové oddychovky ani žádat nemůžeme. Po této stránce brilantní.

Quantum of Solace (2008)

Ty bondovky, to vám povím, to je pěkné podívaní. A víc nic.

Elitní jednotka (2007)

Ze začátku to byla docela nuda. Kamera kmitala záběry a působila dojmem amatérského dokumentárního filmu. Film se zvrtne po diskuzi studentů právnické fakulty. Po té je vše odhaleno na kost a člověk může jenom přemýšlet kde je vlastně pravda. Zda v nutné brutalitě policie, či neskutečné frackovitosti mládeže. Do toho pseudohumanisti střední a vyšší vrstvy. Jedno je jisté vidět a bydlet v Rio de Janiero nemusím.

Světlušky v zahradě (2008)

Rozklad, psychologie, rodiné problémy, traumata, tak nějak ten film zůstal nenaplněn.

Úhel pohledu (2008)

Zajímavě gradované dílo, rafinovaně promyšlený plán.

It's All Gone Pete Tong (2004)

Vynikající výkon herce Kaye !!! zajímavé prostředí Ibizi. To vše ***** za sebedestrukční dílko.