Černé zrcadlo - USS Callister (2017) (epizoda)

Absolutně nejlepší epizoda všech dosud natočených spaceship seriálů a to jak po stránce parodie, tak po stránce časoprostoru, kyberzločinu atd.

Můj strýček Archimedes (2018) (TV film)

zkusit se podívat sem: is.muni.cz/th/13624/ff_m/DIPLOMKA_text_prace_s_obsahem_na_konci.txt

Modus smrti (2015) (seriál)

2.série (2017) je zatím o hodně lepší

Zabiják & bodyguard (2017)

zkusme to tedy jinak.. český dabing tomu nepomáhá, 4:20 projekce cca 1/2 poloviny, ne a ne usnout, Jackson přehrává možná opravdu díky dabingu, Reynolds, není třeba komentovat nevýzné týpky. Oldman, nic, chyba musí být minimálně v režii, spíše již v castigu. Hayek buď je od prsou dolů avatar nebo jsem si ji spletl s Zeta - Jones (pravděpodobně ano), úloha nejasná. V 6:30 odcházím do zaměstnání, nespravila to ani řádná snídaně celé makrely a čaje z Lídlu. V práci to bylo o hodně horší. Nadchází šance č.2. Možnosti jsou dvě, vypnout nebo filet mignon, pommes fites, mayonnaise, Frankovka Lelekovické vinařské družstvo. Vítězí kombinace 2/2 Amsterdam je příhodné místo, ale je lepší sedět v Goudenhuis (nebo dnes již možná ne) než vidět onanii v kanálech a ječící štětky v red light district. Nebojte se spoiler: vše dobře dopadne neusnul jsem, ale musel jsem přidat 9x o a.h.r. Cuba Libre + příchod manželky od holiče. Důležitá je terapie psaní recenzí, ta vyšla na ***** PS: zaváděcí plakát na CzTorrent je bomba. PS1 to Malarkey: je škoda, že moderní technika nedovoluje pustit si nějaké scény ne 2x, ale ani jednou.

Manhunt (2017) (seriál)

Nejprve mne to moc nebralo tak první dvě epizody. Pak jsem se k tomu vrátil a v podstatě to gradovalo až do závěru.

Blade Runner 2049 (2017)

Mohla to být nejzajímavější erotická scéna kdyby to neustřihli, Ana de Armas vtělená do do Mackenzie Davis, ale i tak by bylo vhodné před tímto filmem zhlédnou Blade Runner 2049 - 2048: Nowhere to Run + Blade Runner 2049 - 2036: Nexus Dawn + Blade Runner: Black Out 2022.

Svět podle Daliborka (2017)

1/2 Přáním umělce (troufám si říct i diváka) je pobavit, zaujmout, třeba i vzbudit diskuzi. Předem musím říct, že jsem to vydržel jen do poloviny díla a pak jsem musel nahodit Blade Runnera 2049. Zbytek si nechám pro méně pohodové dny. Přestože jsem měl pocit, že v prostřihu uvidím se konečně zjevit Kazmu zatím se tak nestalo, ale některé klipy se neomylně zapíšou zlatým písmem k nejlepším reality show tohoto století vedle Stávky dýdžejů, útoků na Světové centrum či blogů Verbala. 2/2 V druhé polovině to již tak zábavné nebylo. Košatost se změnila v konfrontaci, zřejmě v kolektivu není něco v pořádku. Epilog už jen potvrzuje, že všichni jsou podvedeni a Pyrrhův vítěz je zadavatel .

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

obsazení* + akce* = celkem** no a pak co s tím poselstvím ? jsem na něčem závislý, ale když mi dáte šanci tak se toho ani nedotknu hraničí s myšlenkou: dnes si dám dám poslední a zítra s tím přestanu..