• Romantický

Dívka v mlze (2017)

Velice dobrý film. Já si naopak táhlejší atmosféru chválím. Mám ráda i seriály, kde se celou dobu řeší jeden případ. Herecké obsazení sedělo, dokázala jsem každému jeho osobnost uvěřit, a rozuzlení také překvapilo. 4,5*

Noc plná zázraků 2 (2015)

Málokdy se povede navázat dobrým pokračováním na první díly. Ale tady je ta výjimka, kdy všechno do sebe zapadlo, a byl to opět krásný vánoční zážitek. :)

Kimi no na wa. (2016)

Nevím co napsat, protože mi dochází slova. Střídání potutelných úsměvů, smíchu ale i dojetí a slz, to je přesně vyjádření prožitku tohoto nádherného díla. Klaním se. :)

Hvězdný prach (2007)

Jedna z mých nejoblíbenějších pohádek. Nezáleží na věku, tahle pohádka dokáže okouzlit každého. :)

Thirteen (2016) (seriál)

Zatím netuším, co od seriálu čekat. Druhý díl po tom úvodním celkem zmátl, jsem zvědavá, jak nakonec budu hodnotit.

Pro lásku k Nancy (1994) (TV film)

Film zachycující příběh dívky, která hraje ve filmu samu sebe. Kvůli tomu byl film točen od konce, protože během filmu se léčila, a tak jako poslední scény se točily začátek filmu, kde vypadá zdravěji.

The Fundamentals of Caring (2016)

"Nemůžu se starat o druhého, když jsem se ještě nepostaral o sebe." Film nabízí pohled na každodenní život z několika pohledů, a s příjemným humorem.

To the Bone (2017)

Na tento film jsem se moc těšila, a vůbec nezklamal. Keanu Reevese bych jako doktora brala.