Cizinec (2005)

Zvláštní film, vůbec se nedivím, že se jedná o komerčně nejméně úspěšný projekt Edwarda Nortona. Není určen většinovému publiku. Možná by byl strhující, kdyby měl kratší stopáž alespoň o třicet minut.

Milenci a vrazi (2004)

Všechno se neustále opakuje, pořád znovu a znovu...Kdo by z tohoto zjištění nebyl zdeptaný?

Tito a já (1992)

Úsměvný jugoslávský snímeček, malý tlouštík je úžasný. Hodně jsem se nasmál.

Canterburské povídky (2003) (seriál)

Souhrn výborných, dobrých a některých velmi slabých povídek, celkový dojem čtyři hvězdičky už jen za to odhodlání něco takového natočit.

Zakletá Ella (2004)

U Zakleté Elly jsem si pěkně odpočinul ve zkouškovém období, když jsem si dal pauzu od učení. A poprvé spatřil Anne Hathaway, kterou jsem si okamžitě oblíbil.

Černá Dahlia (2006)

Očekávaný režisérský počin Briana De Palmy nedopadnul dobře. Přitom natolik slovutný režisér, jakým De Palma bezesporu je, měl určitě nejlepší předpoklady k tomu, aby naplnil všechna kritéria, která musí daný žánr splňovat. Herecké obsazení je nadupané, kamera výborná, atmosféra je poměrně věrohodná, ale všem těmto atributům podráží noha slabý scénář. Scénář je jádro téměř každého filmu a pokud selže, má to neblahý vliv na celkové vyznění. Zkrátka a dobře, s De Palmou budu mít spojeny jeho starší snímky.

Oběšenec (2001) (TV film)

Madchen Amick hraje zásadně rozporuplné ženy, opředené tajemstvím a nečitelné, není tomu jinak ani v tomto hodně dobrém thrilleru. Lou Diamond Phillips pro mě však navždy zůstane nezapomenutelným hlavně díky Mladým puškám.

Láska a moře (2001) (seriál)

Proč se během pěti sobotních odpolední nepřenést do Francie, sledovat příběhy postav jako z červené knihovny a nevypnout u toho? A Ingrid Chauvin je k sežrání.

Tři ženy za letního večera (2005) (seriál)

Tyhle francouzské miniseriály, které představují mix napětí, lásky, romance, záhad, šokujících tajemství a samozřejmě nějakou tu vraždu, se mi hodně líbí. Ovšem, přivírám oči nad klišé a stokrát ohranými zápletkami, ale jako celek mě Tři ženy za letního večera po čtyři letní večery bavily, i když ten poslední díl byl hodně nepovedený.