• Romantický

Jason Bourne (2016)

Ludluma čtu ráda a Greengrass to s Bournem nádherně umí. Akce, akce, akce a na konci ještě trochu akce. Žádné zbytečné zdržování s romantikou, jen ty flashbacky s otcem byly trochu divné, jako by se nám to muselo opakovat víckrát, protože jsme retardovaní.

Bourneův odkaz (2012)

Bourne bez Bournea vyšel parádně. Akce dostatek, příběh slušný a pohled na Jeremyho koupajícího se v ledovém jezeře byl opravdu pěkný začátek :). Doufám, že bude další díl, který někam posune příběh agentky Pamely Landyové.

Bourneovo ultimátum (2007)

Opět parádní biják, jen pro mě by tam mohlo být trošku míň akce a víc keců. Bourne jako obvykle bezchybný.

Bournův mýtus (2004)

Bourne je výborný jak v románu tak ve filmu. Matt je tady opět skvělý a já jdu hned na další díl :)

Než přišla bouře (2018)

Bezvadný film, vše je naprosto uvěřitelné, žádné nadlidské výkony, jen prostě velká touha přežít, umění neztratit se a poradit si s čímkoliv. Respekt.

V cizí kůži (2011)

Úsměvná komedie o záměně těl a duší. Herci výborně vybraní. Dávám hvězdu navíc za casting.

Ten třetí (2013)

Herci dobří, ale to, co hráli, mě vůbec nezaujalo. Bylo to takové od ničeho k ničemu. Všichni se děsně trápili, jeden by si z toho hodil mašli. A konec? Mohl by sem někdo hodit vysvětlivky?

Doktor na moři (1955)

Půvabné, zcela odpovídající době, jen BB mě překvapila, nemohla jsem ji poznat. Asi že ještě nešpulila roztomile pusu.